0 oy
432 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar kendimi çok kapip saldigimi hissediyorum 

Sanki aynadan kendime bakinca hastalikliklar gibi goruyorum kendimi 

Kiyafet olarak sac bas olarak 

Hamile oldum olali kendimi cok kapip saldim 

Kansizliktan dolayi evimiz kaloriferli evet yanio hala kalorifer ama cok usuyorum kat kat hirka bluz falan giyiyorum 

Oysa kocama daha guzel görünmek istiyorum sortlu takimlarim var geceliklerim var ama usudugumden giyemiyorum hep ayniyim tayt esofman pijama kendimi kotu hissediyorum esim benden sogur diye korkuyorum napmaliyim ben

10 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Valla hamile kaldigimdan beri bende ayniyim canim. Ama arada donsamda güzel geceliklerden giyiyorum. Sonra geri değistiriyorum ama napimm hava cok soguk:))
tarafından
Ben de ayni giyiyorum iki dk oturuyorum usume geliyor
(763 puan) tarafından
Neyse yakinda isinir havalar ama o zamana zaten benim hamilelikte bitecek. Ondan sonra daha da perişan halde olabilirim belki bilmiyorum:)
tarafından
Bence daha kotu olcaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy bu benn ;D kiz bende polar pijamayla geziyorum ustundede gülen şemsiye var hahsha 
tarafından
Hahah  :) ama ben kendimi hic iyi hissetmiyorm oyle ya
tarafından
Kizz napalimm yazin tiril tiril giyeriz geceliklerimizi kışın hasta olmayak ;))
tarafından
Ne bileyim ya hamilelikten olsa gerek aynadan kendime bakinca veremli gbi goruyorum kendimi  kat kat hastaliklilar gibiyim
tarafından
Ayy cnm ben ilk hamileligimde ayni kiz gibiydim esim cok kiskanirdi beni dogum yapana kadar hamile oldugum belli degildi dar pantalon askiliyla geziyordum 2. Cocukta çöktum resmen .d bu benmiyyim diyorum bazen iyy
0 oy
tarafından
Şuan bende kat kat giyinmiş durumdayım bacım taz gelmeden şort giyme
tarafından
Ama eşime guzel gozukmek istiyorum
 Sanki veremliler gibi kat kat kat kat  bunaliyorum hastalikli psikolojisine burunuyorum
tarafından
Kız hava soğuk hasta olmandan daha iyi 1 daha bekle yaz gelsin açılırsın valla bak 4 gündür oksurukten uyuyamiyorum sesim kısık böyle daha kötü
0 oy
tarafından
canım bende hep pijamayla uyuyom. hava soğuk. bide doktor senin kanın az olmaya düşkün. tedavi edersin düzelir. bırakırsın kansızlık olur dedi.galiba anemi bu. havalar ısınsın düzelecez
0 oy
(4,391 puan) tarafından

daha yolun başındasınız;D bu ne ki:D

tarafından
Hamileyim ondan canimm bunyeden bunyeye fark ediyor  kLdirmadi bunyem kansizlik var usume geliyor hamile degilken tabikide byle dgldm
(4,391 puan) tarafından
hamilelikte başladı benim de. doğumdan sonra 8 ay gecti hala kendimle ilgilenemiyorum. dengem değişti eski halimden eser yok umarim toparlarim. siz de öyle
tarafından
Insallaahh ya
0 oy
(421 puan) tarafından
Aynı durum bide Diplerim geldi moruqladim 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hamile kaldığımdan beridir bende öyle canım ya kışa denk geldi ya üşüyorum diye polar pijamalar kat kat giyinmeler falan :) makyaj zaten yapamıyorum cildim hassas .ağda şu bu iyice yalan oldu .aynaya bakmıyorum artık:)
0 oy
tarafından
Ben yaz kış devamli şort crop giyiyorum evde de disarida da
(94 puan) tarafından
Yaa ne güzel bende bikaç gündür kendime çeki düzen verdim adam resmen değişti demekki gözede hitap önemli
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ayy bunu okurken kendi hirkam yetmezmiş gibi üstüne kocamn hirkasini giyip evde asker arkadaşı gbi dolanmam :D ya yaz gelse da serpilsekkk
tarafından
Hqhahqhq :) dur sort takimimi giydim gecelik  ne kaddar dayancam bakalm :) birazdan  hirka mont giymeye baslarm :)
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Eşin senden giydiğin giymediğin kiyafet yüzünden soğuyacaksa bırak soğusun o zaten hiç ılınmamış demektir
tarafından
Yoook o benim kuruntum o asla oyle bisey demiyorr benn aceba diyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
16 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 599 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 311 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 548 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,958 cevap

34,827 kullanıcı

...