0 oy
605 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
esimden biktimm 3 aylik bebegim var ev ister istemez dagiliyo bide asiri huysuz bebek gunde 2 saat uyuduguma dua ediyorum esim basliyo yok bunun yeri burasi degil hergun ayni sey yok camasirlari buraya koy dedim sana onun yeri orasi degil bu ev niye bole duzensizsin hergun istisnasiz abartisiz 10 saat laf yiyorum biktim artik 

14 Cevaplar

0 oy
(2,512 puan) tarafından
Rahatsız oluyor ise kendi yapsın 
-Reklam-
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Benimde eşim evlenirken aynıydı şimdi tam tersi ben ona kızıyorum ama hiç umurunda
0 oy
(421 puan) tarafından
Sen yap rahatsizsan demiyor musun ?
(421 puan) tarafından
Ayy bu nasil adam zaten bebegin var sanki ev isi kadının görevi hayret bsey doğrusu yardimda mi etmiyor
(5 puan) tarafından
zaten evde erkek o mu benmiyim belli degil temizlikde yardim ediyo ama ertesi gun yok onun yeri burasi degil yok ev niye daginik keske bi gun evde butun isleri yapsada anlasa
(421 puan) tarafından
Sende ona aynısını yap ise bu saatte mi gidilir bu saatte mi gelinir o yemek öylemi yenir falan filan bu kdr bıktırdıysa Allah yardımcın olsun canım
(5 puan) tarafından
sanki ben evde tek olsam neyi dagitiyim tam bi insani sinir krizi gecirtir adam
(5 puan) tarafından
aminnn gercekden hergun hergun ayni sey uykusuzluk bebegin yorgunlugu yetmiyo gibi bide bunun sacma sapan laflariyla ugrasiyorum
0 oy
(2,503 puan) tarafından
1 gün boyunca oturup hem bebek baksın hem ev işi yapsın madem çok biliyor 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yardım etsin o zaman...aay ne gıcık 
(5 puan) tarafından
hemde ne illallah ettim
0 oy
tarafından
koca dıye ormandan ayı mı alıyorsunuz anlamadım kı bacım ya
0 oy
tarafından
Gel kendin yap beğenmiyorsan de 
0 oy
(803 puan) tarafından
Hayırdır kaç yıllık ev hanımısin kaç çocuk doğurdun da bana akıl veriyosun deseydin
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Su evin isine düzenine karisan erkekler :angry:

Kaynana gibiler ☺️

0 oy
(2,469 puan) tarafından
Adam seni kum torbası yapmak istiyo bu modeller sözde temiz titiz ama huysuzlugun adını titizlik koymuşlar analarının evinde hicbisi görmezler evlenince de temizlik kumkumasi 

Ciddiye alma heeh de geç cevap verme
0 oy
(597 puan) tarafından
Ql birini vur otekine anca elestiriolar
0 oy
(20 puan) tarafından
Böyle halden anlamayan bencil insanla yaşamak gerçekten çok zor Allah yardımcın olsun 
0 oy
(506 puan) tarafından
valla canim her ise karisan erkek modeli senin esin. benim esim de evde sagolsun herseye karisir. daha az evvel bulasik sungerinde yemek kalintisi kalmis bakteri üretir bu diye laf söylendi gitti iceriye. valla bazen gercekten sabir istiyorum cunku bu herseye karismalarindan ben de usandim. yani robot degiliz birisi bu tarz erkeklere bunu kafasina kaziyarak anlatsa keske. bu konuda inanilmaz doluyum ben de denk gelince yazayim dedim canim. valla Allah sabir versin hepimize.  begenmiyorsan kendin yap diyince de cevaplari hazir. Zaten is yerinde calisiyorum bir de evde calisayim sen ne ise yariyorsun tarzi bir cevap veriliyor. 
0 oy
tarafından
B.ok yesin o. Kaldırsın narin yerini de kendi yapsın madem. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 522 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mellah78 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 465 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde haaasretkaan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 858 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 497 göst.