0 oy
433 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (365 puan) tarafından
Kızlar haftaya kardeşimin düğünü var. Şehir dışına gidicez. Bagaja valizler ve yürüteci koyucaz ancak sıgıyor. 7 aylık Kızımı kına gecesinde ve düğünde nasıl ve nerede uyutucam ve nereye yatırıcam. Sizler nasıl yaptınız ya da nasıl yapılır bilmiyorum. Fikir verir misiniz 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arabasiz perişanlık
(365 puan) tarafından
Arabayı götürsek yürüteci götüremeyiz. Onsuzda 4 gün boyunca evde kızı taşıyamayız.
-Reklam-
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Dğün salon da uytmakmı asla uyumaz kızm sesszlğe alışkın o yüzden arbmıza gidp uyutuyrm başında ya Bn ya babası bekler 
0 oy
(266 puan) tarafından
Kucakta uyuyorlar :D tabi o an muxikten korkupta cildirmazssa 
0 oy
(839 puan) tarafından
Bebek arabasında uyuttum
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bebek arabasını al yürütecş ne yapacaksın bi kaç gün için
(365 puan) tarafından
Bebek arabasını sadece salonda kullanacagım ama yürüteci 4 gün boyınca evde kullanacagım. Çocuk aürekli kimin kucagında dursun. Yorar herkesi.
(4,089 puan) tarafından
Ne bileyim ya yürüteç hiç bu kadar vazgeçilmezim olmadı çok gerekli bi araç değil zaten ancak 1 buçuk 2 ay 10 dk falan bindirdim ben o yüzden taşımak gereksiz geldi bana
(907 puan) tarafından
Ben hic yurutec kullanmadim,yani zaten bebeklerin surekli yurutecte olmasi kas ve bacak sekli ivin fogru degil , oglum otururdu onune oyuncak kordum , arada kucakta derken buyufu yani.ama belliki bebeginixi direkli yurutecte tuttugunuzdan alismis surekli ya kucakta yada yurutcte eket rtmrk isyiyor simdi ikinciye hamileyim ondada kullsnmayacam kesonliklr
0 oy
(1,419 puan) tarafından
Ön koltuk Bossa oraya yuruteci köy canım arabayu mutlaka al derim 
(365 puan) tarafından
Kayınvalidem de bizimle gelecek onunda valizi falan var. Arabada bebek koltugu var derken başka şeye yet kalmıyor
0 oy
tarafından
Araba şart cnm en azından sandalyeyi birleştirip ayağında sallardim sonra arabasına koyardin uyurdu
0 oy
(2,537 puan) tarafından
3 aylıkken kızımı gelin odasında bebek arabasında uyutmustum kardeşimin nişanında nişan bitene kadar oradan hiç çıkmadı anneannem bakmıştı sağ olsun.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
arabasini mutlaka gotur. uyuyorlar kucakta rezalet.
0 oy
(7,067 puan) tarafından
Masada uyudu bizim ki.
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Benim oğlum bebek arabasinda uyuyor sese hassas değil o yüzden çok zor olmuyor
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Bebek arabası bulsan bir yerden
(365 puan) tarafından
Bebek arabası varda arabada yer yok koyacak
(1,685 puan) tarafından
Orda birinden bulamaz misin
(365 puan) tarafından
Düğünde tek bebesi olan benim. Torunu olan kimsede yok
0 oy
tarafından
Bebek arabasını alın. Yürüteç zaten zararlı.
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım ya arabasını al onda uyut,araba yoksa küçük bir yastık ve battaniye al uyuyunca masanın üzerine köy üstünude battaniye ile ört valla ben öyle yapıyodum
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kız kardeşimin dügünu şubattaydı cnm bebem de 7 aylıktı öncesinde güzel emzirdim muzik sesi gurültüyu cok seviyor uyudu cnm genel olarak sonlara dogru mızmızlandı tek bebek arabasında uyuttum cnm
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Bir kez gittik 19 aylıktı onda da hiç uyumadı zaten 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Arabada uyuyabilirsiniz yürüteçten daha önemli sanki gideceğin yerde yok müdür acaba yürüteç arkadaşta veya komşuda
(365 puan) tarafından
Yok kimsede
(5,108 puan) tarafından
Sağlık olsun
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Orda birinden ödünç bebek arabası almalısın bence
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Yürüteç alma bence zaten 4 gun muhakkak duru yurutecsiz sevmek icinde kucaktan kucağa gezer . Hadi gezmedi oturur ama araba almazsan perişan olursun 
0 oy
(3,399 puan) tarafından

Ablamın düğününde benimde Bebek arabam yoktu komşudan almıştım 2 günlük kına ve düğün için ama uyumadı paşam kucaktan kucağa pistte gezip durdu oynadı:D ama yürüteç yerine bebek arabası almasın daha iyi onda uyur yada iki sandalye birleştir yastık al yanına küçükten salla ayağında bir tane de bebek battaniyesi al onuda şer masanın üzerine orada uyusun annem beni küçükken düğünde öyle uyuturmuş 

Hayırlı olsun bu arada
(365 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 116 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.