0 oy
475 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar anneler gününde kızımla resim paylaşırım. Ama annemle resim paylaşmaya elim gitmiyor. Annesi vefat edenler ya da bu konuda yaralı olanlar geliyor aklıma. Hassas bir konu ya. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda resim atar mısınız annenizle ?

23 Cevaplar

+4 oy
(13,793 puan) tarafından
Çocuğunla paylaşincada  çocuğu olmayanlar üzülüyordur. 
(1,685 puan) tarafından
Çocuğu olmayanın belki bir umudu vardır tabii hı yine hassas bir durum ama. Kaybedilen annenin geri dönüşü yok. Posta yorum yapanlardan bile ne kdr çok yaralı olan var bu konudan
(7,654 puan) tarafından
Allah herkesin niyetine göre amellendiriyor o yüzden sorun yok ölen annelere allah rahmet eylesin
(1,685 puan) tarafından
Amin...
(13,793 puan) tarafından
Umudu olsa bile çoğu kişi kendine laf sokulduğunu düşünüyor. O psikoloji nasil bişey bilemeyiz ama can yakmamak en güzeli.
(1,685 puan) tarafından
Tabii ki de..
-Reklam-
+1 oy
(589 puan) tarafından
 canım ozaman çocuğumuzla da paylaşmayalım çünkü çocuğu olmayanlar var eşmizle paylaşmayalım eşini kaybedenler var bu liste uzar gider. Sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap. Ben eskiden senin gibi düşünür atmazdım şimdi atıyorum ileride resim atacak bir annem olmayabilir şu anın kıymetini bilmek lazım
(1,685 puan) tarafından
Sen de haklısın cnm fikrinizi merak ettim sadece
+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Peki bebeği olmayan çocuk isteyen arkadaşlarınız varsa? Bence atmasın kimse. Artık bitsin anneler günü ne kadar abartıldı. Anneye gün mü verilir. Bana her gün anneler günü kızımla uyandığım için. Reklamlar sürekli bundan bahsediyor bir an önce bitsin istiyorum yarın. Annesi vefat eden bebeği olmayan o kadar çok arkadaşımız var ki. Onları bizler bayan arkadaşları üzüyor. 
(1,685 puan) tarafından
Kötü niyetli yapılmıyor belki ama elimizden geldiği kadar anlayışlı olmaya çalışmak lazım. Yapabildiğimiz kdr...
+1 oy
(191 puan) tarafından
Ben paylaşıyorum eşim annesini kaybetti ama ben her anneler gününde hem kendi annem hem kayinvalidem için paasiyorum hislerimi dime getiriyorum şöyle bir durum var evet annesi olmayan vefat eden insanlar var zor bir durum çok da iyi anlıyorum ama bu hayatın her evresinde yaşanan bir eksiklik sadece bugün değil yaşamın ger anında karşımıza çıkacak bir durum o yüzden sadece bir günle paylaşım yapmayınca acı geçmiyor  vefat etmiş tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun mekanları cennet olsun inşallah 
0 oy
tarafından
16 yaşında annemi kaybettim. Anneler gününü evden çıkmayarak geçiriyorum yada mezarlığa gidiyorum  ve nefret ediyorum.  2 çocuğum var bende bir anne olmama rağmen aynı şeyleri hissediyorum o yara kapanmiyor.  Ve artık yarın geçsin gitsin istiyorum hayatin her alanında haftalardır bu tantana var 
(1,685 puan) tarafından
İşte bu yüzden .. :(
tarafından
Kesinlikle paylasilmamali diye dusunenlerdenim.
(424 puan) tarafından
Annemsiz geçireceğim ilk anneler günü :((
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Annesi vefat etmiş biri olarak söylüyorum çok iyi düşünmüşsün ciddi manada çok üzülüyorum yani kıskanmak değil ama çok özeniyorum ki eminim benim durumumda olan herkes aynı şeyi düşünüyordur artı nefret ediyorum kendimde bir anne olmama rağmen ilk anneler günüm aslında benim ama hiç içim almıyor aynı hissi bayram günlerindede yaşıyorum malesef
(1,685 puan) tarafından
Biraz empati yapınca insan tuhaf oluyor canım. Tabi kötü olmaz mı insan çok haklısın
(1,092 puan) tarafından
Malesef ki öyle oluyor
0 oy
tarafından
Bende öyle paylasmiyorum. Babalar gününde yada babamın dogumgunundede paylaşmam. Eşimin babası eşim 6 yaşındayken vefat etmiş. O yüzden o üzülür diye paylaşamam
0 oy
tarafından
Benim komşumun çocuğu olmuyor ve ben annemle görüşmuyorum ... O yüzden hiç bişey paylasmiyorum 
(1,685 puan) tarafından
Hadi ya üzüldüm cnm
tarafından
Üzülme ya böylesi daha hayırlı :)  ve de 2 evlat sahibiyim ve hiç eşimin aldığını falan anneler günü için paylaşmam
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Hayır canım atmam.
0 oy
(891 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmoyrm bi wp var ama rehberde annesini kaybetmiş  biri olsaydı paylasmazdm
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin annesi öldü kızın içi yanıyor rehberim de ekli normalde paylaşım yapardım ama yapmam artık bu bildiğim belki bilmediğim vardır canını acitiyordur diye artık yapmam paylaşım falan gösterişe gerek yok annem yanımda şükür gidip kutlarım paylaşım yapıp insanların canını yakmam
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende hiç bir şekilde anneler günü ve babalar günü ile ilgili paylaşım yapmıyorum anne babası olmayan yakınlarım var en yakınımda eltim. Anne ve babası vefat etti o yüzden asla paylasmiyorum
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Ben ne kendimi ne çocuğumu nede annemi paylaşıyorum saygı duyarım paylaşana 
0 oy
(133 puan) tarafından
İnsanlar herşeyi herkesin gözüne sokarak yaşamayı çok severler duyarlı olanlar çok nadir. Zaten böyle günlerin hepsinden nefret ediyorum hiç samimi gelmiyor bu zamana kadar hiç kutlamadım daha da kutlamam annesi babası olmayan insanların yarasına basmaktan başka bişey değil 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Hayat devam ediyor  sonucda elbet üzücü durum ama yarın annemin sabah cikacagini nerden bilcem allah korusun tabiki annemi mutlu etmek isterim ölen tüm annelerin ölmüşlerimizin de mekani cennet olsun❤
(1,685 puan) tarafından
Sen de haklısın cnm saygi duyarım
 Amin inşallah
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Böyle günler genel anlamıyla bana saçma geliyor ve fotoğraf paylaşmam kesinlikle
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben ne çocuğumu ne annemi paylaşıyorum çünkü babalar gününde insanlar paylaştıkça ben kahroluyorum o yuzden atmam asla
0 oy
(6,153 puan) tarafından
Her sene paylaşırdım ama bu sene arkadaşımın annesi covitten vefat etti onun için paylaşmak gelmiyo içimden annemi arayıp gününü kutlarım yeterli bence
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bence öyle dusunme canm 

Cok şükür seninki sağ niye paylasmayasin

Burada esinden ayrı esiyle surekli problemli olan kardeslerimiz var  ama mutluluk postlarida paylasiliyor 

Ben annesiz biri olarak böyle şeylere takılmam 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ben de üzülüyorum herkesin annesi yanında, anne günü hediyesi postundan geçilmiyor buralar. Paylaşma diyemem kimseye ama bazen dokunuyor. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 642 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sema yalcn (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
5 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
11 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde irem1110 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...