0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Çocuğu olmayan bir arkadaşım var tedavi görüyor anneler günü için mesaj atmış bana ben de dönüş yapicamtesekkur edicem. Ama kutlarsam mi yoksa kutlamazsam mi okuzluk olur onu bilemedim. Kendisi çok ince düşünceli bir insan.

10 Cevaplar

+1 oy
(7,208 puan) tarafından
Geleceğin güzel annesi teşekkür ederim seninde kutlu olsun diyebilirsiniz
(4,040 puan) tarafından
Güzelmiş beğendim sağol canim
(421 puan) tarafından
++++++
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Teşekkür etmen yeterli 
(4,040 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
" Dünyanın en güzel anne adayı seninde anneler günün kutlu olsun " diyebilirsin canım. En üstü kapalı kalp incitmeden bu olur diye düşündüm 
(4,040 puan) tarafından
Bu da cok güzel sağol canim
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Onun için güzel bir temenni ve teşekkür edin yeterli :) 
(4,040 puan) tarafından
Aynen öyle ,:)
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Geleceğin annesi diyebilirisn
(4,040 puan) tarafından
Onun gibi bişey dedim
0 oy
tarafından
Teşekkür ederim Allah sanada bugünleri görmeyi nasip etsin inşallah diye yazabilirsin 
(4,040 puan) tarafından
Onun gibi bişey dedim
0 oy
tarafından
Bence kesinlikle kutlamalısın. Benim de en yakın arkadaşım öyle. Hediye aldım hatta ona. :) Anne olmak için illa bir çocuk doğurmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Bir dört bacaklı ya, bambaşka bir çocuğa hatta bir ağaca, bir çiçeğe bile anne şefkati ile yaklaşan kişi annedir benim için. Görümcem aynı şekilde. Hiç evlenmedi ama hayatımda gördüğüm en anne annedir. Hepimizin annesi oldu :) onun da kutladım anneler gününü. Anneliği bu kadar güzel yapan hissettirdiği şeyler. O şefkati hissetmek için illa çocuk doğurmaya gerek yok bence :)
tarafından
Ne guzel bir yorum ❤️
Bazi kadinlar dogurmadan annedir, kalbi ruhu vicdani annedir. Bazilari 10 tane dogursa da anne olamaz.
tarafından
Ayyynen öyle  annelik bedenden değil yürekten gelir çünkü :)
(4,040 puan) tarafından
Benim görümcem de öyle valla benden iyi annelik yapıyor oğlum onun bir dediğini iki etmez öyle seviyor
0 oy
tarafından

Şuan çok üzüldüm aglicam Rabbim uğraşan isteyen herkese tatrirsin bu duyguyu :(

tarafından
Aminnn aminnn
0 oy
tarafından
Bende bütün arkadaşlarımın anneler günü kutladım hepsi bana dua etti bence geleceğin güzel annesi Rabbim tez vakitte sana da nasip et de yeter bende anne değilim 
(4,040 puan) tarafından
Öyle yazdım yine de acaba boşa mı hatirlattim diye de kuşku vardı. Senin bunu yazmannkuskumu giderdi Allah sana da nasip etsin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Geleceğin en güzel annesi anneler günün kutlu olsun yazabilirsin
(4,040 puan) tarafından
Onun gibi bişey yazdim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 226 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
19 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 574 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Elif3405 (57 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...