0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
Malum anneler günü bugun kaynanam sevmem, zamanında yaptıkları için, neyse bu gelinde yeğeni biliyorsunuz bilen bilir postlarımı okuyan, geçen lafı geçti kaynanam bim e yemek takımı gelecek dedi gerçektende ihtiyacı var geleni çok oluyor güzel misafir takımı yok bende laf arasında dilek takip et gelince alalım dedim, slm vermeyen elti nasıl olduysa aradı biraz önce takım gelmiş nasıl güzelmi beğendiysen alalım diye fikir soruyor ben şok,,ortak alıcaz al dedim akşam parasını göndercem 270 tly miş,maksat annesinden çok eşimin gönlü olsun..

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
esiniz de sizin gonlunuz olsun diye annenize hediye aliyor mu? veya kutladi mi? valla asla ne hediye alirim ne de ararim. karsilikli seyler bunlar
(866 puan) tarafından
Kardeşlerimle anneme tlfn aldık,Bn çalışmadığım için eşim sagolsn yarını o verdi ararda :)
tarafından
o zaman alin tabi:)
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Olsun yinede eşine saygından saygı duyuyorsun kendini bozma kimseye uyup herkes yaptığıni çekecek önüne gelecek sen en iyisini yapmışsın büyüklük saygı sende kalsın al iyi olmuş güle güle kullansin seninde anneler günün kutlu olsun bu arada ❤
(866 puan) tarafından
Dimi :) seninde anneler günün kutlu olsun<3

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 241 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 274 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yarin (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 546 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 427 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Herhangi birigibi (67 puan) tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...