0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Güzel anneler anne adayları bebeğim yarın ameliyat olacak dudak yarığı var dudak yarığı ameliyati olacak lütfen bize dua edermisiniz kolay geçsin ameliyat sağ salim bebeğimle beraber evimize dönelim sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde 40 hamile duası kabul olur derler şimdiden Allah razı olsun

8 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hamile değilim ama rabbim şafi ismi hürmetine acil şifalar versin hemen toparlansın inşallah
(123 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok saol dua etmen yeterli Allah razı olsun sadece öyle duydum bende
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından

Hamileyim, inşallah kabul olur dualarımız..amin Allahım tez vakitte şifasına kavuştursun <3

(123 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok saol Allah razı olsun Rabbim bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(850 puan) tarafından
Amin inşallah..hayırlı haberlerinizi bekliyoruz..
(123 puan) tarafından
İnşallah canım yazacağım buraya sevincimi sizinle paylaşacağım
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ben hamileyim ama Rabbım büyüktür yardımcınız olsun inşallah tez vakitte iyileşir kendine gelir toparlanır inşallah  Cook geçmiş olsun insallah
(123 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok saol Allah kolay doğum versin bebeğine sağlık versin inşallah sağlıkla büyüt
(2,366 puan) tarafından
Allah razi olsun inşallah sizede insallahhhh
(123 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(803 puan) tarafından
Allah şifa versin Allah yardımcın olsun inşallah
(123 puan) tarafından
İnşallah canım çok saol Allah razı olsun
0 oy
(276 puan) tarafından
Rabbim safi adiyla şifa versin inşallah. 22 yil önce kardesimde oldu kolay bir amelyat hic belli olmuyor su an dualarim seninle
(123 puan) tarafından
Çok saol canım Allah razı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(308 puan) tarafından
Allah şifa versin, kalbini temiz tut, rabbim acısını göstermesin 
(123 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun çok saol
0 oy
(361 puan) tarafından
Yazmadan dua etmiştim ama gorursen daha mutlu olursun diye yaziyorum hamileyim  allah yardimcisi olsun tez zamnda sifasini versin ameliyati göz acip kapanincaya kadar saglkkla bitmiş olsun 
(123 puan) tarafından
Amin canım ağzına sağlık Allah razı olsun Rabbim gönlündekini versin inşallah
0 oy
tarafından
Allah korusun bebeğinizi sağsalim çıksın amaliyatdan.bende hamileyim hamilenin duası çsbuk kabul olur diyolar Rabbim şifasını versin
(123 puan) tarafından
Amin canım çok saol Allah razı olsun Rabbim bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Amin canlm sağol sende

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 85 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
0 oy
5 cevap 164 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 434 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı

...