0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Arkadaşlar su hazımsızlık yapar mı içiyorum hem karnım ağrıyor hem boğazıma mideden geri kaçıyor yaşayan var mı? Bugün 26 haftalığı hamileliğimin hadi yemekler boğazımda kalıyor da.. Sizde de suyun boğazda kaldığı oldu mu? 

3 Cevaplar

0 oy
(3,163 puan) tarafından
Eğer ver suyusa normal canım
(15 puan) tarafından
Ev suyu diyorsunuz galiba hazır su ev suyu ayran meyve suyu herşey yani
(3,163 puan) tarafından
Yani çeşme suyu hani damacana değilse o da yapar canim beni o mafediyirdu
(15 puan) tarafından
Hepsi mehavediyor beni maalesef :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir ben daha.bende 26 haftalık olmama 2 gün kaldı.hamileliğin ilk gününnen hazlmsızlık yaşıyorum hemde aşırı.çok kötü iştahın var yiyosun sanki midenden boğazına kadar düğümlenip kalıyor ne geri geliyor ne aşağı gidiyor.ben herşeyi denedim su bile hazlmsızlık yaptı.tek çare sakkızda buldum çiğniyorum 10 dakka hazma giduyor biraz.
(15 puan) tarafından
Ben 12 kilo verdim ve 2 kilo ancak geri aldım elhamdülillah bebek iyi ben kötüyüm. Vücudum susuz kalıyor yiyip içme yok hastaneye yatış oluyor ara sıra devamlı olarak.. Erkek ve ağustosun 14 ile 21 arasında doğum nasip olursa tabi hayırlısı ile.. Sizinde ağustos galiba kız mı erkek mi? Hiç sormayın kustum yine az evvel kusunca daha da tıkanma oluyor yesem yine çok zor geçiyor hamilelik :(   

Bu saatten sonra inşallah geçer diyeceğim ama bebek büyüyor baskı yapar diyorlar mideye o yüzden zor gibi inşallah doğumdan sonra birşeyimiz kalmaz...

Bizde bugün bebek arabasını park beşiğini pusetini aldık ne olur ne olmaz yavaş yavaş
tarafından
Güle güle kullansın bebeğin)))biz hiç bişeyini almadık hala doğrusu çekiniyorum şimdiden almaya.sen iyi etmişsin herşey ateş pahası fiyatlar uçtu
Benimkide erkek ağustos 16sı dedi doktor sadece plasenta sorunum var ön duvarda onun için korkuyorum çabuk olur diye.
Hazımsızlıkta hiç inanmıyorum bundan sonra biter diye çok az yemek yedim boğuluyorum((
(15 puan) tarafından
Sağ olun darısı sizin almanıza olsun evet çok pahalı maalesef ama mecbur erken doğum falan olur çekiniyorum o yüzden alalım dedim.. Şimdilik bende bir risk yok ama bu her an olabilir.. Sizede birşey olmaz zamanında gelir yavrunuz hayırlısı ile ... Canım yemek değil yemeyince yine boğuluyorum açlıktan kusuyorum... Sabır edeceğiz artık.. Günden güne zam geliyor dün bebek bezi alacaktım primanın bugün tekrar fiyatı değişmiş.
tarafından
Evet bende sabah eşime artık birikim yapmamız gerek dedim herşey ateş pahası oldu.Allah insaf versin ya nebiliyim
(15 puan) tarafından
Amin  çok zor, deterjanı şampuanı emzik biberon bez ıslak mendil kıyafetleri çantası daha neler neler...
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Migde sikintiliysa olur 

Hamilelikte hersey oluyor ☺️
(15 puan) tarafından
Normalde hiç birşey yoktu midem de ama artık oldu, gerçekten hamilelikte sürekli birşeyler oluyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
6 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Askimizin&meyvesi (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
0 oy
3 cevap 132 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...