0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (2,351 puan) tarafından
Kizlar pirincim hep saklama kutusuna koyarim az once baktim bocek yapmis ne yapmam gerek ya

14 Cevaplar

+1 oy
(752 puan) tarafından
Ziniye dök güneşte dursun  balkona köy havalansin bacım bişey olmaz  ziyan olur dökme kuru baklagil ya bişey olmaz böcekleri temizledikten sonra kullanacağı da yıkarsın şimdi çoğu kişi linç eder de  dışardaki herşey böcekli ki zaten meyveler olsun herşey kullanmadan nasıl ki yıkıyoruz buda öyle güneşlendi havalansin süzgeçten gecir kullanacağı da yıkar kullanırsın bacim
-Reklam-
+1 oy
(119,334 puan) tarafından
napcan çöp yada kuslara ver yenmez o
0 oy
(276 puan) tarafından
Cöpe atman gerek napican baska 
(2,351 puan) tarafından
Bunu neden düşünemedim ben acaba
(276 puan) tarafından
Bilmiyorum  ki niye düsünemedin. Belki o anin üzüntüsünden olabilirmi? Bukadar ironi yeter. Virus hastalık üredikce ürüyor Çoluğa cocuguna böceklenmis pirinci yedirmesin herhalde
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bir tepsiye dok tuz ve kabuklu sarımsaklar koy balkonuna koy havalandir şansını dene bide ayıkla günah ya banada olmuştu gitti öyle 
(2,351 puan) tarafından
İnsallah olur canim ya
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ben de kavanozlara koyuyorum içine de defne yaprağı  koyuyorum hiç bişey olmuyor un bulgur pirinç aklına ne gelirse hepsinde 1 tane defne yaprağı var bnm hatta şekerde bile var karınca gelmesini de önlüyor aklınız da bulunsun hatunlar..
(6,362 puan) tarafından
Defne yapragının kokusu sinmiyor mu peki
(1,464 puan) tarafından
Kokusu kalmiyo mu unun şekerin içinde hatırladığım kadarıyla defne yaprağı kokuluydu ben mi yanlış hatırlıyorum ki
(1,414 puan) tarafından
Evet kokulu ama yaprağı kırmadıkça koku pek yayılmıyor dolayısı ile koku sinmiyor
0 oy
tarafından
Herseyini dolapta tut canım 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm eşim Çorumlu köyden pirinç ekerler. Sen sen ol her zaman buzdolabında muhafaza et. Ayrıca siyah böcekse bişi olmaz tepsiyle at balkona kaçar 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Maalesef çöpe atman gerekiyor :( ama bir dahakine içine defne yaprağı ve tuz koyarsan etkili olur buzdolabında yer varsa buzdolabında da muhafaza edebilirsin.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cöpe atcan canim ben kullanamam sahsen huylanirim
0 oy
(333 puan) tarafından
Bence çöpe dök ve dolaba koy buz dolabında hicbirsey olmuyor benim de kurtlanma olmuştu o gün bugündür hep dolaba koyuyorum
0 oy
tarafından
Kuşlara ver canm 
0 oy
tarafından
Çöp oldu artık tavuklara kuşlara ver
0 oy
(2,476 puan) tarafından
Çöpe at bişi olmugor cnm 
0 oy
(407 puan) tarafından
Tepsiye koy balkonda güneşlendir canım yazık ziyan olmasın 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 196 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 318 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 187 göst.
24 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,617 puan) tarafından soruldu

379,964 soru

11,374,364 cevap

34,857 kullanıcı

...