0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

1.5 aylık oğlumun tırnağı yerine etini kestim kaynar sular döküldü sırtıma normalde uyurken keserdim ah akılsız kafam 

10 Cevaplar

0 oy
(110 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Geçen  bnde yaptım aynısını uyanıkken:((( ıslak pamuğu sürdüm parmağına yanarsa iyi gelir diye hiç kıyamıyoruz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kuzum saakin ol yaa. Olmaz bsi. Hepimizin basina geldi ya. Olms bikere 

0 oy
tarafından

Annem ben bebekken benide oyle yapmis 20 yasindayim halada soyler belliki icinde kalmis acisi ahh anam ahh

0 oy
tarafından

O bende de oldu uc gunlukken hemde :(((( boyle kabulta baglamamisti oyle yumusacikti ki kiyamam nasil aglamistim

0 oy
tarafından

Ay kiyamammm üzülme annesi kazayla olmuş ağladı mı çok bebek 

tarafından
Hiç ağlamadı ben ağladım kangörünce :(
0 oy
(8,382 puan) tarafından

Gecmıs olsun canım korkma onun hucrelerı cabuk yenılenır.Insallah gecer kısa surede.olan olmus dikkat edersın bı dahakı sefere. Bu senı kotu anne yapmaz :) 

0 oy
(1,456 puan) tarafından

Ayyyy sen anlatırken içim sızladı  :(( kiyamam

0 oy
(1,219 puan) tarafından

Sakin ol cnm hepimizin başına geliyor bende ilk kesmemde kestik kenarını çok ağladı kuzum iki günde sizladi galba huysuzdu korkma olur okadar 

tarafından
Ağlamadı hiç ama çok kan akınca ben ağladım :/
(1,219 puan) tarafından
Olsun cnm korkma kadarcık olur,hepimizin başına geliyor
0 oy
(8 puan) tarafından

Herkesin başına gelmiştir mutlaka onun canindan çok seninki acımistir eminim ama annelik böyle birsey zamanla tecrübe ile öğreneceğiz bizde benimde başıma geldi çok minikki kesik ama içim nasıl yandı ama çok çabuk kapanır yarası merak etme

0 oy
tarafından

Kızım 2.5 yaşında bebegimde 4 aylık daha ikisinin tirnagina makas degmedi kiyamiyorum geçen babam bebeginkini getir keseyim dedi yok baba büyüğünün kini kesmedim ki onuda kesiyim dedim babama da kiyamadim öyle dedim artık mecbur cocuklar kendi atıyor tırnağı zaten 

İlgili bir soru bulunamadı

382,255 soru

11,444,934 cevap

35,014 kullanıcı

...