0 oy
359 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar bebeğim için yazlık kıyafete ihtiyacımoğlum bir buçuk yaşında yanında küçülmüş bebek kıyafeti olanlar yardım edebilir mi 
notu ile kapatıldı: Yasak post

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sız gecende post actınız komsumun ıhtıyscı var dedınız sonra kendınıze ıstedınız, bez ıstıyorsunzu kıyafet ıstıyorsunuz Allahın gucune gıtmesın ama bu cocuga ne alabılıyorsunuz 
(6 puan) tarafından
Gerçekten durumumuz yok komşum adına istedim çünkü kendi adıma isterken utandım ama yardım istemekten başka çarem yok bu kadar kırıcı yorumlar yapmasanız
tarafından
Tamam da sana kırıcı bi yorum yapmamışki normal bir şekilde söylemiş arkadaş siz alınıyosunuz

Allah yardımcınız olsn
tarafından
Kırıcı hıcbırsey söylemedım cocugu yapmak cok kolay ama buralardan yardım ıstıcek kadar zor durumda kalmanızı anlayamıyorum artık
-Reklam-
+1 oy
(1,097 puan) tarafından
Bez istediniz komşuya kıyafet istediniz. Şimdi kendinize kıyafet istiyorsunuz. Durumunuz ne kimse bilmiyor. Açtığınız her post yardım postu. Yalan veya değil diyemem ama bu şekilde olmaz. Muhtarlık kaymakamlık yardım eder diyenlere cevap atmıyorsunuz. Ama inanmayanlara çemkiriyorsunuz
0 oy
tarafından
Hic inanmiyorum ya ihtiyaci olan muhtara belediyeyr basvurur zaten onlat yardim ediyor burda genelde aliyolar dolap uygulamasmds satiyorlar çok gorduk
0 oy
(13,702 puan) tarafından
İstanbul'da misin?
(13,702 puan) tarafından
Kıza hamileydim burda biri elimde kız kıyafetleri var ihtiyacı olana yollaym demişti eski üyelerden ,
Bende özelden yazmıştım ve kızım  10 aylık hala hiç bişey almamışm ha,o kadar kıyafet yolladı bana.e onunda oğlu oldu bende farugunkilerden yolladım.valla güven olunca her türlü yapiliyo ama önce komşum sonra kendim falan ben dürüst insan severm
(13,702 puan) tarafından
Valla kendi isteyen olsa da kötü düşünmem ama  öyle önce komşuma lazım sonra bana lazım falan ben öyle karmaşa şeyleri sevmiyorum
tarafından
Merve sen ne kadar temiz kalpli iyi niyetli bir insansın bacım ya keşke yakın olsaydık senin gibi bir arkadaşım olsun isterdim
(13,702 puan) tarafından
Ayyyy bu yoruma ben aglarim ama şimdi :'( çok duygusalm hemencik ağlarım ay nerdesin inşallah istanbuldasindir :'(
tarafından
Ağlama kuzum iyiki senin gibi iyi yürekli insanlar hala var
Malesef Manisa'dayim
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Kocan bakmıyormu seni bu duruma düşürüyor 
0 oy
(916 puan) tarafından
Böyle babanın kalıbına tükürm abi çocuk yapmadan önce ona bakıp bakmayacağını hesaba katsın...istemek çok zor bu kadının kaçıncı postu Rabb'im yardımcın olsun bacım ne diyim ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
0 oy
4 cevap 257 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sevda kara (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
0 oy
6 cevap 239 göst.
8 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda kara (6 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...