+7 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar dikkatimi çekti de özel günlerde burada hep bir kaos var :) postları okudum bütün anneler üzgün eşim kutlamadi kaunvalidem kutlamadi hediye alınmadı diye :) bu kadar takilmayin bence ne farki var ki diğer günlerden... Bir güzel söz en basiti hatırlamak bile yeter... Eşim bana birkaç defa dedi anneler günün kutlu olsun çok güzel bir anne oldun dedi, bunu duymak bile yetti :) çiçek alayım dedi istemedim yemeğe gidelim dedi ona bile gerek yok dedim evimizde bebeğimizle üçümüz güzelce yedik yemeğimizi:) boş yere canınızı sıkmayın bu günlerin diğerlerinden hiçbir farkı yok gelip geçti bile... Hepiniz çok çok iyi annelersiniz. Uzulmeyi değil mutlu olmayı hak ediyorsunuz. Hepimizin anneler günü kutlu olsun:)❤️

29 Cevaplar

0 oy
(1,713 puan) tarafından

Eşimin dediği gibi ne ay başınız bitiyor ne yılbaşınız ne gerek var hediyeye sadece kutlasa bile yeter :D

-Reklam-
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Artiladim seni acaba ben mi odunum demete baslamistim esim filan kutlamadi bende ne kaynanami ne annemi arayip kutlamadim ne yalan soyleyim evet gorusuyoruz ama her hafta arayip gorusuyorum diyemem yeri geliyor 1 2 hafta hic aramadigim oluyor kaynanami si.di bugun aramak bana cok yapmacik geliyor sacma grliyor annemde zaten kutlamaz boyle gunlerin arti bi önemi yoktur 
(1,685 puan) tarafından
Kız o kadar da değil arayıp kutladim annemi de kayınvalidemi de hahahah
(7,248 puan) tarafından
Ay baska zaman mic mic aramiyorum bugun aramak bana çok yapmacik geldi ya aramadim dahasi esim yanlarina ugradi garibimin haberi yokmus bugunden yuzune bile dememis :))
0 oy
tarafından
Bazıları bı anneler günün kutlu olsun bile demiyor . Sana kaç defa denilmiş ve hediye alım mi falan demiş onu deneyenler olduğu için burda yapilan şeyleri görünce üzülmüş olabilirler canım 
(1,685 puan) tarafından
Demese ben de bozulurdum cnm demek istediğim bir söz hatırlamak yeter... Ben hediye ve kayınvalideme üzüldüm falan diyenleri görünce çok beklenti içinde olanlara üzüldüm uzulduler diye
tarafından
Himmm benimde eşim kutladı ama hediye neyse de ben kaynanamı ariyorsam o da bana demezse bende bı daha onu arayıp demem olur biter takılmamak lazm haklısın bu konuda
0 oy
tarafından
9 yillik evliyim eşim asla anneler günümü falan kutlamaz kutlamasinn da zaten bana sacma gelir sadece dogum günümü kutlar okadar 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ya aslında evt hatırlanmak güzel bişy ama bnce dediğin gbi sadce Bi gn değil hergn değerli hissterlmeli insan sadce kadın değil aynı şey erkklr içinde geçerli dha Bugn knuştuk bunu dediğin gbi annlr günn kutlu olsun dedi hediye almdı mesla sabh gelrkn poğaça almş uzn zamndr almamştı bu bni mutlu etti hediye konusu açıldı dövüyorum sövmüyorm kötü alışkanlığım yok her istediğini alıyorm bnu tek bir  gnle anlamlı kılmya Grek yok dedi haklı da yani beklentimde yoktu açıkcası 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bugün normalde tatildi ama mesaiye gitti sabah uyandım telefonumda mesajını gördüm kutlamıştı o bana yetti hediye fasa fiso iki tatlı kelime cümle bile yeter tabi sadece bigün değil hergün <3

0 oy
(119,278 puan) tarafından

cunku rekabet var onunki almis benimki almamis bunalimi ;)

0 oy
(7,379 puan) tarafından
bız pıknığe gıtik anneme en güzel hediye 
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Valla üzülmedim ama neden hatırlansa ufakta olsa hediye alınsa kötü olmazdı

Peygamber efendimiz eşlerinin gönlünü hoş etmek için güzel sozler söyler , hediyeler alırdı 

Çünkü kadının doğasında incelik naiflik var ruhumuzun oksanmasini seviyoruz erkek için bunlar anlamsız gelebilir fakat madem Peygamber ümmetiyiz diyolar yapsınlar onlarda peygamberimizjn sünnetini gönülleri hoş etmek evliliğe heyecan katmak eşine değer vermek en büyük sünnetlerden 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 348 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 459 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 299 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 357 göst.