0 oy
71 göst.
Aile kategorisinde (248 puan) tarafından
Ailecek grip olduk biz ve bebeğim çok kötü boğaz ağrısı öksürme var aşırı derecede 

Bebeğe ve bize ne iyi gelir 

5 Cevaplar

0 oy
(3,490 puan) tarafından
Hep söylüyorum ısrarla söylüyorum, kestane balı. 
(3,490 puan) tarafından
Öncelikle.: p
tarafından
Kendimi 5 kavanoz alana 6 kavanoz beles kanalında hissettim

Hep söylüyorum bu bal başka bala benzemez cooookkk değil 99 tll sjsjs
(3,490 puan) tarafından
Ama lütfen tavsiyemi değersizleştirmeyelim el birliğiyle. Ciddiye almayacak kızcağız. Çok iyi geliyor cidden. Zencefille desteklersen özellikle. Krizoo kilosu 350 tl habarın var mı:)
tarafından
Aboooewwww 350 ne kız

Aklıma şey geldi siyasete girmez umarım

Milletin ayranı yok içmeye başkan manda yoğurdu ve kestane balı önermiş sağlıkli diye ondan snra %25artis olmuş sjsj
(3,490 puan) tarafından
Bi sussa ülkece kalkınacağız:/ Fiyat artışı üretimle ilgili, son yıllarda çok az çıkıyor, kâh kestane ağaçları böceklendi kâh yağmur çiçekleri döktü vs.
-Reklam-
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bebeğin ne kadarlık.  Kendine taze zencefil çayı yap bende dün çok kötüydum heryerim agriodu Bi bardak sadece içtim bu sabah kalktım boğazım da bise kalmamış ama grip devam tabi o hemen geçmez 
(248 puan) tarafından
7 aylık bebeğim 2 haftadır cekiyoruz
(1,453 puan) tarafından
Oo 2 hafa çok uzamış kuzum Bi iğne vurdursaydin kendine hemen gecerdi 4 6 saat emzirmezdin nasılsa ek gıda zamanı benim oğlum 3.5 aylik sürekli emdiği için cesaret edemedim igneye yoksa onu vurdursam anında gecerdi. Ama zencefil çok iyi geldi dene kendine bebeğin de burnunu gün 5 6 defa serum fizyolojik ile çek temizle cigerlere balgam inmesin rahat nefes alsin
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Bebeğe bilmiyorum ama size balın üstüne karabiber dökün yiyin cnm
0 oy
tarafından
Bende çok kötü öksürüyorum yaaa
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben buradan birinden tavsiye almıştım zencefil ve balı kaynatıp içmiştim ertesi gün duzelmistim içine biraz limonda sikabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 283 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu

382,903 soru

11,461,804 cevap

35,051 kullanıcı

...