0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (2,507 puan) tarafından
Esim ailesine çokça maddi destek veren biri bana gelince de oldukça cimridir kendileri 

Neyse efendim ben uzun zamandır ehliyet almak istiyorum fekat kocam tamamen karşı hiçbir şey yapmamı istemez 

Memleketteki sürücü kurslarini aradım ayın onundan sonra zam yapılacagini şimdi kayıt yaptirrisam 1700 zamdan sonra 3000 olacak diyolar esim Nuh diyo peygamber demiyo ailesinin kuruyemiş parası bk yoluna gider onlar saçar savurur onlara laf yok ama bana karşı

Şimdi diyorum yaziliyim alyansi bozdurup ilk taksidi vereyim bir iki konuşur tvir yapar zaten görevde beni düşünecek halı olmaz 

Ama onun dediğini yapınca.da hiçbir şey yapamiyorjm ve mutsuz oluyorm siz bu konuda ne dusunuyorsunz

8 Cevaplar

+1 oy
(13,725 puan) tarafından

Kısıtlandığımi hissettiğim anda ben de böyle oluyorum.

Okurken gülümseyerek okudum :)

Sat ve yazıl.

(13,725 puan) tarafından
:/  kalbim tuhaf :/
(839 puan) tarafından
Merve abla geçmiş olsun nasılsın daha iyi misin nasıl oldu bnde kaybetmiştim bid ara
(12,500 puan) tarafından
Merviş geçmiş olsun canım şimdi öğrendim ;(
(13,725 puan) tarafından
Kuzum daha iyiyim çok çok iyiyim Allah razı olsun  valla  ne desem yalan
İyiyim diyip 5 dakika geçmeden ağlamaya başlıyorum,
Çok üzgünüm deyip gülüyorum.
İnsanoğlu ne arsizdir
(839 puan) tarafından
Bende senin gibiydim düşük yaptığımda ama bak şimdi tekrar hamileyim olay nasıl oldu peki
-Reklam-
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Bnce eşine bnu çk istediğini izn vermezsen alyansı satıp ynde yazılacağını sna bu konuda mütavzi davranması grektği i tekrar söyle baktın olmuyor yak gemileri kız aracın vrsa hiç düşünme ehliyet byük rahatlık kmseye muhtaç olmadan her işni görüyosn 18ime grdğimde ilk yaptığım şeydi ehliyet almk iyki alnşm dyorum şmdi olsa alamzdım
(2,507 puan) tarafından
Aracım yok ama istiyorum engelledi canım ısrar ettim diye her yerdem
(4,068 puan) tarafından
Engellemek mi :) hiç güleceğim yoktu köşye Sıkınca ben
(2,507 puan) tarafından
Kendisi liseli ergen stili takılınca Boyle oluyo kocam olmasa komik insan ama içinde olunca trajikomik
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Ben demeden yapsa idim çok kızardı aboooo varya kıyamet kopardı, bence demelisin canım bide görevdeymiş aklı sende kalır
(2,507 puan) tarafından
Dedim defalarca ama yok karısına pinti gelsmesi e karşı bu adamı dinleyip olduğum yerde saymak zoruma gidiyo çoluk çocuğun var ya
(1,777 puan) tarafından
Çok şükür o konuda eşim çok iyidir Allah razı olsun, ne desem alır ne istesem, kendime, eve her konuda, ama tek kötü yanı varki eşimde böyle aktivite yapim istemez, evde oturup çocuk bakim ister hep o huy eşimde de var ama para konusunda çok şükür hep evimize yapar, hani ailesine bile çok veremez
0 oy
tarafından
Bu sefer alyansindan olcan eşinin ailesine söyle izin vermiyor yoksa alyansimi satip yazilcam de onlar konuşsun 
(2,507 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle görüsmuyorum konuşsam dahi onlara az yedirecek diye daha fazla fitlerler engel olurlar
tarafından
Himm anladım eşini ikna etmeye çalış kavga gürültü ne olursa baktın olmuyo sat
0 oy
(9,043 puan) tarafından
Ayy sat yazıl kız ben cumartesi günü görüştüm 4500 dediler sen nerde 1700 e sordun evet Mayıs ayında zamlanavak dediler o yüzden yarın gidip ön kayıt yaptırcam
(2,507 puan) tarafından
Sivas ta canım oda en az 7 8 yerle konuştum 2000 diyorlardı en son öyle bir yer buldum yarın sağlık ocagiyla konuscam sağlık raporu olur mu diye
(9,043 puan) tarafından
Sabit fiyat diye biliyorum heryerde. 2 çocuklar bende yapacağım Bir çılgınlık
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ahahahah yap kız benim esimde karşıydı ehliyet almama bende ondan gizli yazıldım yazılımla haber verdim :)) çok şükür yazılı geçtim cuma günü dreksiyon dersine başladım hoca benden acemi geldi :)) iptal ettirdim yeniden liste yapacaklar başka hocaya valla eğlenceli al gitsin erkekler kadınların ilerlemesini istemiyor ama başka ilerlemiş kadınları görünce benim karimda böle olsaydı düşüncelere giriyorlar benimkide görevde bu arada 
(2,507 puan) tarafından
Ay resmen durum analizi yapmışsınız aynen öyle
Bende şöyle sorunda var daha önce sürücü koltuğuna dahi oturmadim arabamız yoktu hala da yokta bekarkende yoktu
Az bişi biliyo olsam bu kadar tereddütle etmezdim şimdi yaziilip gecemezwem işte o zaman beni diliyle mahveder
(3,419 puan) tarafından
Kız bizim de arabamız hiç olmadı halada yok ben sürmeyi bilmiyorum hatta ilk gittim iki saat kullandım hoca sinirlendi bende değiştirdim :)) ogretemiyceksen nie öğretici üyesi olmuş onuda anlamadım :)yazılırsan YouTube de ehliyet ebru hoca var inan iki ay çalıştım geçtim calismasam gecemezdin
(2,507 puan) tarafından
Çalışacak araba yok işte hani pratik yapacak
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Yazil kiz gaza geldim gicik oluyom soyle adamlara :D

(2,507 puan) tarafından
Ya ya ehliyeti alamazsam diye cesaretim kırılıyor o zamanda para çöpe gitti diye başımın etini işte o Aman yer
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bedava 1700 ben geçen sene hiç ortada zamlar yokken 1800 e aldım ehliyet. Yazıl kız
(2,507 puan) tarafından
İns öğrenebilirim ya çok zormuş gibi geliyor nedense araba kullanmak
(5,492 puan) tarafından
Valla orda öğrendim gayet de güzel sürüyodum. Kendi arabamızda bi cesaret edemedim
(2,507 puan) tarafından
Cesaret verdin teşekkür ederim
(5,492 puan) tarafından
Rica ederim inşallah benden iyi sürersin
(2,507 puan) tarafından
Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 300 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,507 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.