+1 oy
311 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar aşırı pahalı değil mi ? Sleepy kullanıyoruz ama sokun bebe land diye markası 29 tane o da aynı 60 TL napcaz bilmiyorum 

12 Cevaplar

+2 oy
(2,529 puan) tarafından
Ya boğazına gitse içim yanmaz bokk yoluna gidiyor sjsjsj
tarafından
Kız *** yolu ama ne kadar pahalı :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle bezler çok pahalı 
tarafından
Hemde nasıl
0 oy
(880 puan) tarafından
Bir an önce tuvalet eğitimini tamamlamak şart oldu :)
tarafından
22 aylık bizimki yavaştan basliycam da ısınsın biraz hava diye 1 ay daha bekleyecm :)
(880 puan) tarafından
Bizimki de öyle haziran 22 de 2 yaşında olucak O zaman başlıcam
tarafından
Valla zor
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Peki ya benim kıza tüm ucuz bezleri denemem ama hepsinin pişik yapması :'( denemediğim marka kalmadı ama yine Prima kullanıyorum. Hanım Efendi'nin poposu bir sürü paraya sebep oluyor ama ne yapalım yeter ki iyi olsunlar

(1,837 puan) tarafından
Ben ucuzladı denedim pişik yaptı sonra uzun süre sleppy kullandım son bir buçuk aydır mahvetti kızı mecbur Prima almaya başladım daha 1 aydır felan kullanıyorum. Evet çok pahalı ama kıza iyi gelen bir bu var keşke başka bezde kullanabilse ama elimizde olan bir şey değil ki keşke degistirebilsek
tarafından
Aynen öyle yapacak bişey yok canım sağlığı söz konusu olunca hangisi iyise onu kullancaz mecbur . İnternetten alacağım artık indirim bulursam
(1,804 puan) tarafından
HıNe zor durum sizin için benim bebeğim nerdeyse kadın pedi koysam bile pişik yapmayacak sizleri okuyun ca öpüp başıma koyuyorum hangi bez indirimde ise onu kullanıyorum bimde promosyon bez geldi agu mu ne ondan bile aldım bi prima kullanmadım bimden tutun şok 101 bezine kadar belki prima pişik yapar yavruma pahalı ya :)))
(1,837 puan) tarafından
Benim ablamın oglunada pahalı bezler pişik yapıyor hep dua ettim böyle olsun diye ama ters tepti mübarek :)
(1,804 puan) tarafından
Neyi çekerseniz onu yaşarsınız sanırım öle olmuş sizin durum :))))Allah yardımcıniz olsun stok yapın bari
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Sonra bana diyolar niye bebe yapmiyon 
tarafından
Bende yapmam şuan kızım var yeter Zamanla belki
(7,694 puan) tarafından
Benim de oğlum var 3.5 yaşında bez derdimiz yok şimdi 2. Olsa yine büyük yükün altına girmek gerekecek piyasa da kötü ne kadar geç o kadar iyi gözüyle bakmaya başladım
tarafından
Bende öyle benimki 22 aylık daha
0 oy
(92 puan) tarafından
Sakın alma onu yaa bende ilk defa aldim bide 80li çok kotuuu pişik oldu kızım ve 2 cişte pijamasi herseyi ıslanıyor delircem gündüz bile hayatımda gördüğüm en kötü bez kesinlikle tavsiye etmiyorum onun yerine soffie al a101den daha iyi
tarafından
Yok biz memnunuz canım da sızma falan yapmadı pişik fe yapmadı
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Malesef malesef öyle ya İndirimleri takip ediyorum öyle alıyorum hespiburada trendyolun her ay indirim dönemi oluyor öyle alıyorum sürekli biz 2 markada kullanıyoruz baby turco ve önlem hangisi indirimde olursa artık. En son baby turco aldım 1 hafta önce 72 li külot bez 85 liraya aldım 3 paket aldım 5 numara ıslak mendili de öyle aldım 90x12 65 liraydı 2 koli de öyle aldım =( bu zamlar beli iyice bülmeye başladı 
tarafından
Aaa iyi almışsın bende alacağım ya bakıyorum da fiyat aynı şuan ama ihtiyacım var evde 15 tane mi ne kaldı
(1,015 puan) tarafından
İndirim zamanları oluyor o zamanlarda takip et mutlaka İnstagram da indirim paylaşan sayfalar var ordan da bakabilirsin
tarafından
Tamam canım
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben bugun 5 num bez tanesi 1bucuga aldim ebebek ten 
tarafından
Himmm biz anca hafta sonu giderix
0 oy
(846 puan) tarafından
Bende sleppy kullanıyorum A101de 60 TL  yaşadığım yerde bitane toptancı market bulduk ordan alıyorum 46 TL benim bebeğim iki aylık bide daha Cook kullanicazzz
tarafından
Benimki 22 aylık oldu tuvalete basliycaz 1 ay içinde inşallah
0 oy
(7,212 puan) tarafından
Bebem natural aldım 96 adet 90 lira .  Bende sleepy kullanıyordm doğduğundan beri ve inan bana aynı şekilde çekim günü sadece bez kalınlığı farkı var. O kadar boş parayı vermek için enayi olmak lazım 
tarafından
Bebem natural nerde satılıyor canım emiciligi iyise sıkıntı yok ya fiyatı guzelms
0 oy
tarafından
Slepp geçen eşim almıştı normal marketten 24 tanesi 40 TL ye canim normalde bimin bezini kullanıyorum hiç ondan şaşmam çok güzel bir bez çok memnunum en son 44 tanesini 60 TL ye aldım toplu almıştım şimdi ne kadar olmuş bilmiyorum 
tarafından
Emiciligi iyi mi ki canım çünkü idrar yolu enfeksiyonu var kizimfa
tarafından
Bimin bezi mi canim
tarafından
Evet canım
tarafından
Çok güzel canım mesela benim kızımın aksam en son 9 da falan değiştiyorum sabaha kadar iyi emiyor çişini geçen çok dolmuştu hiç bir damla bile sızmamıştı sabaha kadar vallahi kalın güzel bir bez
tarafından
Bı deneyim kuzum ya sagol
0 oy
(1,988 puan) tarafından
20 tane soffia yı 39 tl ye gördüm geçen a101 de kala aynı mi bilmiyom ama bi bak istersen
tarafından
Emiciligi iyi mi bezin canım
(1,988 puan) tarafından
Ben kullaniyodum son zamanlarda çok memnundum
tarafından
Anladım canım sağol

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 512 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.