0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar iki ay önce abimle ablamı oniki gün arayla kaybettim ikiside akciğer yetmezliğinden öldü ben şehir dışında yaşıyorum abimde ablam da gençti ikisininde cocukalri var biri otuz biri yirmi sekiz yaşındaydı  abimin kızına bir bisiklet yollamistim geçen eşim isteydi gece evde tektim uyurken sabaha karşı uyku ve uyanıklık arasında bir ses duydum ve Gökhan'ın sana selamı var diye işittim ve içime bir ferahlık doğdu o sesten hemen sonra sabah ezanı okundu ve ben direkt uykuya daldım bu nedir nasıldır bilmiyorum hamileyim psikolojik men mi çok mu üzüntüden kaynaklı bilmiyorum ama kendimi çok değişik hissettim

4 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çok düşündüğünden de olabilir canım  Allah rahmet eylesin. Yeğenini sevindirmissin babası hissetmiş selam gondermis 
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ölüler bizi görmez ama işlediği sevaplar tuttuğu oruçlar zekatlar şu kişi senin için dua okudu yada iyilik yaptı gibi iyiliklerini haber verirmiş sana bir melek aracılığı ile haber gelmiş ne güzel rabbime hamd olsun 
0 oy
tarafından
Ahhh ne guzel.. Allah rahmet eylesin abin cok mutlu olmus. Bilirsin anne babasi olmaayanlarin Kur an da yeri cok buyuktur
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu. Allah rahmet eylesin canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
22 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 307 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 813 göst.