0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Sürekli üstümde bir baskı annem tarafından saçını düzelt salma kendini su badiden al şunu al bunu al hiç bseyin yok 3 çeşit pantolon evde bulunmalı atlet al çorap al susmuyor qzarliyorum yine susmuyor berbat üstün kalmamış fln pandemi ve yeni doğum yapmstm bayadir bişey almadım o yüzden bide boşuna masraf artık çocuğun olunca onlara almaya başladım kendime almadım ne var bunda nekadar boguyor smdi idyeceksiniz annen iyiliğin için diyor ama yok öyle değil eleştiriyor kötü bisekilde berbat bakimsizsizn her gün aynı laf bana para ver sana neler alırım para vere vere de bıktım kartımı verdim geçmemiş ,ondanda aldı hem evin ihtiyaçları hem kendi harcamam hem annemin borclarini ödemek çok üstümde yük bide bıktım sürekli para vermemi istiyor pazardan bseyle alıyor yetisemiyorum eksiye düşüyorum ya bide her gün insanın beyni yenilir mi kızım yemek yemiyor çok üzülüyorum zayıfladı die ayakta rast food annemin yüzünden alıştı saoksun bebeme döner al köfte al pizza al die oakdar çok beynini yedi ki s vdigi şeyleri yesin diyor kızım yayla çorbası köfte döner den başka bişey yemiyor çok zorlanıyorum döner ile hayat mı geçer ama anneme göre herkes böyle abur cubur yemeyen çocuk mu var benm bebek yemicek kola ya kadar iciyolar soda flan olmaz diyorum anlamıyor meyveli süt al die ayakta sırf kilo için babada masus boy uzasın diyor ne laftan anlıyor ne susuyor bı zoumu olan varmı str sten herterafm sivilce oldu okadar üzgünüm. Ki sussa belki rahatlcm ama yok 

3 Cevaplar

0 oy
(1,368 puan) tarafından
Annen sizinle mı yasiyo. Peki kendi çok bakımlı mı. Yani anne bunları diyosa esin de bi zaman sonra annen gibi düşünmeye başlamaz umarım 
(2,355 puan) tarafından
Dikkat eder kıyafetine kapalı ama bana hiç iiyafetn yok diyor sürekli konuşuyor sanki ben blmiyorum umursamiyorsn diyor evdekiler denngiyerim diyorum giyilir mi diyor çok huysuz düşünmez eşim öyle çok dikkat etmez
(2,355 puan) tarafından
Annem bizle yaşamıyor ama msjla beynimi yiyor evimiz yakın bebeğe baktığı zamanda sürekli gelmek zorunda kalıyor
(1,368 puan) tarafından
Evlendin sen artık anneler kötülük istemez ama bu kadar karışmasını da doğru bulmam.
(2,355 puan) tarafından
Kötülük değil ama buda yıpranma şekli iki bebek kolay değil eşim de gece nöbetinden cikicak  bende cikicam yarın onları bahçeye gönder sen evde uyu diyo iyi adam mal mı gider mi neymiş eşim benden daha gucluymus .. ben bişey yapmiyormusun oyuzden el atması lazmms
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bence uyar, eger boyle devam ederse konusmayacagini belirt.
(2,355 puan) tarafından
Küser kendi dedim ki çocuk konsunda. Bidaha istemiyorum abur cubur yemek olayını duymak dedi m yemin ederim 1saat snra al doner al dio abur cubur herkes yiyor diyor fazla degomi bukadar konuşmada msj yaza yaza bıktım her ccevrimici gordgunde yazar bana bı konudan bı konuya çok Skci aklına ne gelirse
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Annnen sizle mi yaşıyod
(2,355 puan) tarafından
Yok evimiz yakin
(1,446 puan) tarafından
Hmm iyi de çocukla da insan fazla bakamıyor ki zaten kendine anne ben mutluyum de böyle seni çok strese sokuyor belli ki
(2,355 puan) tarafından
Berbatmis üstüm basım biyere gitme ozmn bu kilikla diyor kaynanam bana baksa hemen takip ediyor evet strese sokuyor hemde çok yüzümde siivlce var her daim makyaj yapmak istemyrn acik saç ile rahat edemyrn kıyafet hymek istemyrn batıyor gezmeyegidince suslenirim zaten çok baskı yapıyor algı kapalı tamamen bak strese giriyorum çok bunalyrm çocuk hakknda da zaten yenedgine çok üzülüyorum bı yöntem geliştirilen fırsat vermiyorsun acıkınca yer ,ve döner al diyirosun dedn
(1,446 puan) tarafından
Anneler çok strese koyuyo destek olacak yerde
(2,355 puan) tarafından
Aynen oyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Merirem (2,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy