0 oy
353 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (99 puan) tarafından

Kizlar zar zor yetistim aldim yorgan süper iyi fiyatina göre nevresim de carsafi olmamasi disinda harika ve yorgan ebatlari ile uyumsuzdu fakat gecirdigimde cok pot durmadi yikaninca az biseyde cekse tam oturur nevresimi polar battaniye ince bisidir dedim ama gidip gordugumde gayet kaliteliydi ve polar degilde ince pelus gibi hatta 20 liraya disaridan alamayacagim kalitede süper oldu yaa :D bu arada yorgan 28 nevresim 25 liraydi

3 Cevaplar

0 oy
(947 puan) tarafından

Bebek arabası nasıldı kuzum numune var mıydı ??:angel:

(947 puan) tarafından
Bende uygun ya bı baksam mi dedim herkes kötü çıkıyor diyor :) sende izdihama mi denk geldin yoksa canım :D
(99 puan) tarafından
Bence cok kaliteliydi canim yorgan brillanttin yorgani zaten cok guzeldi nette bile bebek yorganlari 75 .. 80  lira en az cok internetten alisveris yapan biri olarak..a 101 deki fiyat ve urun olarak harikaydi  28 lira yaa yorgan :)) o begenmeyenler gitsin 100 lira verip alsinn
(947 puan) tarafından
Benim yorganım var da :) bebek arabası düşündüm almak ama vazgeçtim. Bide şey bebek nevresim i var mıydı ? :)
(99 puan) tarafından
Evet canim nevresimde aldim yastik kilifi var fakat carsaf yok sadece :)
(947 puan) tarafından
Hmm anladım canım çok sağol :)
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından

Bende küvet takımı aldım çok kaliteli ve güzeldi  37 liraya aldim:D

(7,118 puan) tarafından
Bende bendeee:))) doğuma çok var mı canım.
(99 puan) tarafından
23 haftaligim daha :D
(7,118 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşaallah:)) Bizim uygulamaya  göre 28 gün kaldı hayırlısı bakalım:)
(99 puan) tarafından
Ayy ne guzell bitirmissin masallahh :)
(7,118 puan) tarafından
Son zamanlar geçmiyor:))
0 oy
tarafından
9bucukta mama sandalyesine gittim tek bir yerde kalmamış :( bime gelince alırım artık bime ne zama. Gelirki bilginiz varmı:D
(99 puan) tarafından
Ben katologlari integramdan takip ediyorum canim bime ne zaman gelecek bilmiyorum kii
tarafından
Bende ordan takip ediyorym bende irdan gördüm de biminkinde bu aralar yok genelde şok bim 101 bı arada getittiriyo dikkat ettiysen
(99 puan) tarafından
Valla tam alabilecegim zamanda cok uyguna gelmisken ben kacirmak istemedim bu firsati bimi felan bekleyemem : D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 552 göst.
12 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 162 göst.
29 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 368 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 418 göst.
22 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,312 soru

11,291,574 cevap

34,706 kullanıcı

...