0 oy
140 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (38 puan) tarafından
tarafından kapalı
Çenem ve boyun bölgemde tüyler kıllar var. Gögüs ve sırt göbek bölgemde tüyler var. Açık olan kızlar siz bu görünür tüyleri kılları ne yapıyorsunuz. Neler yapıyorsunuz. Çene ve boyun bölgemde ki tüy değil artık kıllar var yani. Bi erkek görüp dalga geçicek diye çok utanıyorum. Ne yapmalıyım sizin yöntemleriniz neler?
( lazer önermeyin o kadar param yok..)
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(7,601 puan) tarafından
Ağdacıya gideceksin canım başka türlü başedilmez .
-Reklam-
0 oy
(899 puan) tarafından
Post kapanacak. Tek çare lazer başka kurtulamazsin.. çene ve boyun için lazere gidebilirsin.. diğer yerlere de ağda yap 
0 oy
tarafından
Valla benim gobek bolgemde tuylenme vardi her banyoya girisimde kil yakici bir alet var onunla yakiyorm gobek bolgemi baska bi yerdede yok cok sukur
tarafından
Bildiğin  aleti tutuyorsun  oda tuylerini yakiyor aci yada koku olmuyor denemelisin
(149 puan) tarafından
Nerden temin ediyorsunuz acaba?
(421 puan) tarafından
Ismi ne tam olarak trendyolda filan nasıl aratsam çıkar canim
tarafından
Kuzum esim aliexpresten getirtirmis bekarken ta
Ordan temin edilmis yani
(149 puan) tarafından
Ay ismi ne acaba hem acıtmıyormuş da çok merak ettim. Ne yazsak bizde aynısını bulabiliriz ki ❤
0 oy
tarafından
canım iple aldırmaktan tüyler sertleşiyor.Cımbızda sertleşdiriyor.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
8 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eymenbugraannesi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.
11 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Cerensular (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,077 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ecmel vera 12 (11 puan) tarafından soruldu

379,748 soru

11,368,154 cevap

34,850 kullanıcı

...