0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 8ayin içinde bebeğim doğduğundan beri saçlarım dökülüyor tarak vurmaktan korkar oldum saclarimin dökülmemesi için bir yöntem söyleyin çok kalın olan saçlarım bir avuç kaldı resmen çok sıkıntı alıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(136 puan) tarafından
Demir eksikliğiniz olabilir mi?
tarafından
Bilmiyorum ki hastaneye gidecem ama vakit bulamıyorum bebekle zor oluyor
(136 puan) tarafından
Fırsat bulup cildiyeye gidin bence belki vitaminlerinizde sorun vardır. Eğer içten gelen bir sorunsa istediğiniz sampuani felan kullanin bir işe yaramiyor
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
dahiliyeye gidip vitaminlerime baktirmak istiyorum siz de öyle yapin isterseniz. biz de 8 aylik olduk 
tarafından
Sizinde mi dökülüyor
(4,390 puan) tarafından
evet maalesef
0 oy
(308 puan) tarafından
Bende burda bekliyim benimde 11 aylık saç dökülmesini durduramadı Bi türlü yılan yağı iyi dedilerde bir türlü bulamadım 
tarafından
Benim kafada saç kalmadı resmen
(308 puan) tarafından
Benimde şu ön kısımları hepsi döküldü bayağı restore kullandım bebek saçlarım çıktı uzadı biraz. Döjülmesinden dolayı kısalttım ama yinede dökülmesi tam durmadı Bi dene istersen o şampuanı
(308 puan) tarafından
Şampuan adını eksik yazmışım restorex
0 oy
(738 puan) tarafından
Benimde inanılmaz derecede dökülüyordu o kadar saç maskeleri vs hiç bir işe yaramadi en son hastaneye gittim keşke en başta gitseydim önlerim tepelerim açıldı resmen normal insanda demirin 60 olması gerekende benimki 4 çıktı ve depodada hiç demir kalmamış doktor sen bu değerle iyi ayakta duruyorsun saçların %100 bundan dökülüyor dedi 2 aylık ilaç yazdı tekrar gel dedi kullanmaya başladığımdan belli büyük oranda saç dökülmelerim geçti bence bir değerlerine baktir
tarafından
Aynen bende gidecem canım
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Benim oğlum 9 aylık olcak saçlarımı kestirdim dökülmesi azda olsa durdu önde dökülen saçlarım da uzuyo yavaş yavaş 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 319 göst.
0 oy
19 cevap 1,073 göst.
18 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsrars (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 318 göst.
0 oy
3 cevap 44 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...