0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Şehir hastanesinde prosedür nasıl işliyo kadın doğuma yazıp ordan mı yönlendirme yapıyolar yoksa ultrason için mı randevu oluyo direkt. Gittiğim gün işimi halledip çıkabilir miyim yani. Ya da özelde hangi hastane iyi 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum çok uzun süre beklemen lazım zor randevu bulunuyor şehir hastanesinde zamanı geçmesin o zamana kadar sen yine randevu almaya çalış ben aritmi hastanesine gittim 9 ay doğum da dahil herşeyi orda yaptım detaylı ultrasonu da orada çektirdim doktorundan da memnundum
tarafından
Şehir hastanesine evim yakın değil eşimde her zaman izin alamaz işten kaynanamla da gitmek istemiyorum. Şimdiden randevu almaya çalıssamda gittiğim gün işim hallolur mu acaba onu merak ediyorum. Aritmi pahalı değil mi biraz doruğa gitmiştik biz en son
-Reklam-
0 oy
(88 puan) tarafından
Canım kadın doğuma randevu alıyorsun Dr ultrasona yönlendiriyor onlarda size gün veriyor eğer boşluk varsa ve sizde bekleğe bilirseniz boşluk olduğunda yada hastalar bittiğinde gün içinde bakıyorlar bide Dr acil derse hemen alıyorlar
tarafından
Anladım teşekkür ederim. Siz orda mı doğum yaptınız nasıl sizce
(88 puan) tarafından
Evet orda doğum yaptım gayet güzel dogumhanede tek kişilik odada doğuma refakatçınızla beraber kalıyorsunuz doğum anında refakatçı çıkıyor bebek doğduktan sonra refakatcı gelip bebeği giydiriyor ve hasta taşıyıcılar  var onlar gelip sizi servise çıkarıyorlar refakatçi değişikliğini isterseniz servise çıkarken yapabilirsiniz serviste kaydınız yapıldıktan sonra degistirmiyorlar çocuk kaçırmaya karsı vs güvenliği çok iyi  serviste odalar iki kişilik
tarafından
Şikayet varda bi sürü olumsuz şeyler yazılmıs da iehir hastanesinin kadın doğumu hakkında bende kararsız kalmıştım doktorunuz kimdi kimi tavsiye edersiniz
(88 puan) tarafından
Hic sorun yasamadım Dr um başak göçer di
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Eğer durumun varsa özelde yaptır ben 2 gün önce kontrole gittim doktorum öncelikle kadın doğumdan randevu al dedi o yonlendiricek dedi eğer devlete gidiceksen ama özelde yaptırıcam randevu bulmak imkansıza yakın artık ve artık perinatoloji bakmıyormuş radyoloji bölümü bakıyormuş detaylı ultrasona
tarafından
Anladım önce kadın doğuma gidicem yani teşekkür ederim ne kadar ücret ödemiştiniz
(2,578 puan) tarafından
Daha yaptırmadım 4 haftam var dorukta yaptırıcam 550 alıyormuş
tarafından
Bizde doruğa gidiyoduk kontrol için ikili test yaptıramadım günüm geçmiş ayrıntılıyı bu tüzden istiyodum. Memnun kaldın mı hangi dorukta baktırdın
(2,578 puan) tarafından
Çekirge dorukta yaptiricam canım ama doktorum ordan ayrıldı kontrollere kendi muayenehanesine gidiyorum sadece detaylı için gelicem oraya henüz yaptırmadım şuan 16 haftalığım 20.haftam da gidicem
0 oy
(5,114 puan) tarafından
Şehir hastanesi çok uzun süre sonraya randevu veriyor. Detaylı ultrasonu sonomarda çektirmiştim ben
tarafından
Kadın doğum doktorları için randevu alsam hangi doktor iyidir bikiyo musunuz
(5,114 puan) tarafından
Hastanelerle ilgili hiç bilgim yok maalesef o konuda. Benim doktorumun özel muayenehanesi vardı oraya gidiyordum. Detaylı ultrasonu çektirdiğim yeri de o önermişti zaten

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sem1221 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Feride30 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Zeynepp60 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.