0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Selamun aleykum kizlar eşimle severek evlendik 4 yildirda evliyiz cok şükür mutluyuz bi sorunumuz yok ama cok kiskanc bende bunaldim artik biryere gidemiyorum izin vermiyor kendisi zaten hic gezdirmez uzun yol şoförü evde durmuyo zaten gelincede bi dışarı cikalim desem hep bi bahanesi var ama arkadaslari arayinca hemen gidiyor vallahi artik disarda gorduklerime ozeniyorum masallah diyorum bi kerede beninmki disari cikarsa beni ne olur  markete bile izin yok alisveris desem internetten iste otur diyo sizinkilerde boylemi kizlar rabbim yokluğunu göstermesin ama artik cok bunalıyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Genelde böyle kıskançlar nasıl tek bırakıyor o zaman? Çocuk büyüdükçe düzelir sanırım
(74 puan) tarafından
Tek kalmiyorum cnm esim servise gidince kaynanamlarda kaliyorum inslh duzelir
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim eşimde nişanlıyken öyleydi teyzeme gitmeme çarşıya çıkmama evimize birinin gelmesine hepsine karışırdı çok şükür hiç birinden eser kalmadı hatta 1 hafta sonra tek başıma memlekete gidicem gezicem akraba ziyareti yapıcam burda uzaktayım ailemden  dışarıya çıkıyorum alışveriş yapıyorum eskiden olsa eve gelen kargocuyu kıskanırdı çok şükür geçti umarım sizde de geçer ben  çok konuştum eşimle bu konuyu eşinle konuşarak çözmeye çalışabilirsin of puf diyince daha çok sıkıyorlar hep tamam dedim gitmem etmem dedim derken öylelikle geçti eşimi çok sevmesem nişan bile atmış olabilirdim 
(65 puan) tarafından
Hep şey diyorlar sana değil çevreye güvenmiyorum :D
tarafından
Aynen sen deil çevre ******** diyorlar
(74 puan) tarafından
Ayni benimkide oyle cnm nisanlandigimizdan beri boyle hep tmm diyorum inslh düzelir
(65 puan) tarafından
Benim eşim düzeldiyse sizinkilerde düzelir bence çünkü eşim çok aşırıydı hiç bi sosyal medya kullanmıyordum askere gittiğinde watsabımı sildirmişti sen düşün artık
tarafından
Öyleleri kıskanç deil hastadir

İlgili bir soru bulunamadı

377,320 soru

11,291,683 cevap

34,708 kullanıcı

...