0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yumuşaticiyi kiyafetlerimin üzerlerine döküyorum öyle makinaya atiyorum sonrada ilaç koyma gözüne deterjanımı koyuyorum çalıştırıyorum çamaşırların bagzıları yumuşatıcı kokuyo bagzıları sade suyla yıkanmış gibi kokusuz çkıyor benim sorum hepsinin güzel kokması için ne yapmalıyım makinam yeni 0 aldık 1 sene olmadı alalı ama çok çamaşır doldurudugum için çok ses çıkarıyor acaba bozuldumu ondanmı kokusuz çkıyorlar ben mi yanliş yapiyorum yumuşatıcı gözüne koyunca yumuşatıcıyı  yine kokmuyorlar anlayamadımm yardımcı olurmusunuz miktarını da çok koyuyorum 5 litre yumuşatiyici 25 yikamada bitiriyorum diyebilirz üzerinde 40 yıkamalık yaziyor

14 Cevaplar

0 oy
(6,364 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

5 litre yumusatıcı alma üzerinde konsantre yazanlardan al 1 kapak kat yeter de artar ama yumusatıcı gözüne koy canm

tarafından
Acaba büyük aldıgım için dura dura kokusumu gidiyo cnm ondanmı
(6,364 puan) tarafından
Durmakla alakası yok canm büyüklerin kpkusu pek kalıcı olmuyo konsantre olanlar var 60 yıkama falan oluyorlar onlar genelde onlardan al
(6,364 puan) tarafından
Bak canm resim ekledim. Bunun kokusuna bayılıyorum birde yumos amber var o da güzel ama bu daha iyi
tarafından
Cok saol cnm deniyim bi ben hiç koklamadan bebek olan varya uzerinde bingo soft onun morunu aliyordum kokusu da pek benlik dgl ztn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Makinenin yumuşatıcı gözü olur genelde ortada küçük kutucuk oraya dök canım ve bir kapak kullan 
tarafından
Cnm onuda denedim ama nasıl koyduysam öyle çkiyo çamaşırlar sadece islak oluyor seg markası makinanın kötü galiba oyuzdenn
(1,048 puan) tarafından
Biz 20 dk kala döküyoruz 1 saatte calistiriyoruz doğru mu sizce kokuyoda oyle cok degil
tarafından
Başta koymanda bir sakınca yok canım o zaman daha güzel kokar
0 oy
tarafından

Neden kirli çamaşırı üzerine yumuşatıcı döküyorsun ki ben şok ben bim :D

tarafından
Hahaha cnm döktüklerim mis gibi çkıyo  digerleri kokmuyo yukardaki yerine koyunca da makina yumuşaticiyi yutuyo napiyo anlamadim kokmuyorlar oraya koyuncada
tarafından
Fazla koyarsan yutar konsantre yumuşatıcı al bir kapak yada yarım kapak koysan yeter
tarafından
Saol cnm simdi çalistirip deniyicegm
(1,154 puan) tarafından
Bende A101 abla luhahahahaa
0 oy
tarafından
Canım benim çamaşırların işine veya üstüne dökme yumuşatıcıyı yumuşatıcı gözü var toz deterjan kattığın bölümde genelde mavi veya gri oluyor o bölüm oraya dökmen lazım. Benim halam toz deterjanını çamaşırların içine katıyor o bölüme dökmüyor daha iyi yıkıyormuş ama ben öyle yapmıyorum bişey diyemem
tarafından
Anladm cnmm deniycem bidaha galiba makinamda sorun var dediginiz gibi yapıncada kokmuyo üzerlerine döküncede kokmuyo .d koydugum yumuşatıcıyı neresine sokuyo anlamadmm cnm evet cok dolduruyorum ne kadar renkli var hepsi bir kerede yikansin diyorum hepsini doldurmiyim cnm saoll
tarafından
Agsgaha Allah seni iyi etsin wbsjajab bak makinenin gözüne istersen fotoğraf at anlarsam eğer sana diyim hangi göz olduğunu öyle dene bak göreceksin. Çünkü yumuşatıcıyı en son duruluyor makine çamaşırları
tarafından
Cnm ustunde yumuşatıcı koyma yerinin işaret var neresi oldugunu biliyorum ama oraya koyunca kokusu olmuyo ;((((((
tarafından
Aaaaaaa heeeeeeee. Kız tamam o zaman az doldur makineyi bi daha çalışmıcak gibi doldurma o zaman kız sbsjajajja bende bi lafı anlayana kadar :Dd
tarafından
Cnm koydum ama bakabilirmisin birr
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Bazıları çok koksun dye fazla yumos katıyor ve ölçüsünden fazla olunca oraya su giriyor ve o suyla erkenden akıp gidiyor boşa.....çok dolu olduğu için....

Sen fazla mi katıyon acaba canım ????
tarafından
Baya cok koyuyordum cnm hepsi gzl koksun diye evet
(1,124 puan) tarafından
O zmn ölçüsünde koy canım mesela bir kapak
0 oy
tarafından

image

canlarım şu mavi yere koyyorum yumuşatıcıyı dogru dimi

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ben viking beyaz olani kullaniyorum. Uzerine dokme canim.  Makine önce deterjanla yikiyor bi güzel en son durulamaya gecmeden once yumuşatıcı aliyor miss gibi kokuyor. Yani yumuşatıcı bölümüne dök camasirlarin üstune değil 
tarafından
Ttmm bitnmm deniyorummm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sorun 5 lt almanda ve çok doldurmanda şişe ne kdr çk küçükse esans o kdr yoğun oluyor

Peros sarı şişe mükemmel birde bimin mavi şişesi küçük olan
tarafından
Kazan ne kızzzz
(7,768 puan) tarafından
Kazan temizleme programı vr canım
tarafından
Bende yok cnmmm hiç oyle bisi
(7,768 puan) tarafından
Bunu yap canım bu adamı tanıyosundur zaten
https://youtu.be/T35xu9Ua5pA
tarafından
Saol cnm uygiliycam
0 oy
tarafından
Tmqm da ilk yumuşatıcı koyarsan deterjan bölümüne koyduğun deterjan kirleri felan çıkarmaz temizlenmezki çamaşırlar 
0 oy
tarafından
Ben Yumuşatıcının kapağıyla bir kapak deterjan gözüne döküyorum zaten deterjan gözünde 3 ayrı bölme var biri Yumuşatıcı için, biri toz deterjan diğeri de sıvı deterjan gözü. Sonra deterjanımı da koyuyorum öyle yıkıyorum. 
tarafından
Kokusu içinde kullandığın Yumuşatıcıya bağlı. A101den almıştım o hiç kokmadı ben de onunla hep ayakkabıları yıkadım öyle bitirdim. Şimdi yumoş'un amber kokulusunu kullanıyorum. Onu kullandığımdan beri parfüm kullanmıyorum. Çamaşır yıkadıkça yıkayasım geliyor hep.
tarafından
Aaa ss aldm cnm deniycem cok saollll
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Kıyafetleri çok fazla doldurursan hem yumuşatıcı dağılmaz hemde doğru düzgün yıkanmaz 

Yumuşatıcıyı Yumuşatıcı gözüne koymalısın o zaman eşit hepsi kokar
tarafından
Saol cnm deniyorum çalıştrdm
0 oy
tarafından
Canım yumuşatıcı gözüne 1 kapak koy fazla koyarsan gidiyor içine kaçıyor. 1 kapak koy en son yumuşatıcıyı boşaltıyor koku siniyor
0 oy
(217 puan) tarafından
Markası  daha iyi olan bir yumuşatucı al ve çamaşırın bitmesine 25 dakika önce yumuşatucı ekle o zaman daha kalıcı oluyor
tarafından
Tşkkrler cnm peros yumoş falan kullandm çok övülüyordu ama başka marka deniyimm
0 oy
(316 puan) tarafından
Cnm  kardeşimin de öyleydi onunkini yanlış bağlamışlar makineye alınan suyu sıcak suya bağladıkları için yumos kokmuyordu sonra söktüler soğuğa taktılar düzeldi şimdi azcik attı buram buram kokto

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 179 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 136 göst.