0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
iyi aksamlar arkadaslar 12 mayista ameliyat olcam insAllah 2 bucum yasinda oglum var bakacak kimsede yok hastaneden cikinca zorlanmak ismtmyrm pankeki cok sevyr buzluga koymak istyrm siz hic koydunuzmu sknti olurmu pankek koysam bide baska neler koyabilirim hazir yufka aldim borek yapip koycam ama nasil koysam diye dusnyrm bilenler varsa yardimci olabilirmi lutfen

3 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Nefis yemek tariflerinden çıtır buzluk böreği tarifi var ben onu yapıyorum herkes çok beğenir onun dışında ben kızıma köfte yapıp koyuyorum fellah köfte yapıp çıkarınca haşlayıp soslayıp yoğurtla yediriyorum çorbaları için ilik suyu yapıp koyuyorum tuzlu kurabiye yapıp pişirip koyuyorum  çıkarınca dışarda bekleyip ısınıyor taze oluyor poğaça da öyle çıkartıp ısıtınca taze gibi oluyor 
(193 puan) tarafından
tesekkur ederim cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben Bi kez fazla yapmışım attım buzluğa  sonra teflon tavada ısıtıp yemiştik tazesi gibiydi fark yoktu 

Yufkayi da ben sos kullanmadan kuru sarıyorum kıymalı ya da peynirli sigara böreği sarıyorum onları birbirine yapışmayacak şekilde tepsiye dizip donduruyorum sonra posetliyorum pisirecegim kadarını çıkartıp cozduruyorum sonra onu maden suyu biraz sıvı yağ bir yumurta beyazını güzelce çırpıp sos hazırlıyorum sigara böreğini o sosa bandirip yağlı kağıt serili tepsiye diziyorum üzerine yumurta sarısı at fırına 

Ek olarak imkanın varsa canım bir bütün tavuk yada tavuk göğsünü bol suda haşla sonra tavuğu didikle ve yapacağın kadar göz kararı kaplara tavuk suyunu böl üzerine de didikledigin tavukların ekle at buzluğa çorba yapmak için çok pratik oluyor eğer oğlun severse kek kurabiye de koyabilirsin buzluğa 
(193 puan) tarafından
teşşekur ederim cnm
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum açma yapabilirsin bohaca yapabilirsin kurabiye yapabilirsin börekleri de sigara böreği yapabilirsin pizza yapıp atabilirsin milföy alabilirsin 
(193 puan) tarafından
tessekur ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
5 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 488 göst.

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...