0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ayrintilar o kadar uzun ki mecalim  yok anlatmaya nerden tutsam elimde kalıyor,  esim başta olmak üzere haksızlığa uğruyorum senelerdir.  Tahammül sınırlarının son demlerindeyim. Bir evladım var oda çok mutsuz çok yipraniyor sevgi görememekten ( benden yana degil) Dua eder dua beklerim..vesselam 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah canim benim 
tarafından
Amin canım benim Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Sorunsuz ilişki mı kaldı cnm bu devirde.Rabbim yardımcınız olsun.
tarafından
Bu öyle basit sorunlar değil canım .. azmış kudurmuştan beter oldu  ilgi alaka sevgi 0 . Kızıma üzülüyorum
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm bir anne mutluysa evde ev hakkında mutludur ama anne mutsuzsa bütün çevresi mutsuzdur bunu bilir bunu söylerim Allah eşine hidayet versin konu ne bilmiyorum ama rabim hakinizda hayırlısını eylsesin 
tarafından
Konular çok basit ve çok değersiz aslında.  Konu sahip cikamamak evladını beni benimsememek. Biz hariç herkese vaktinin sevgisinin olması.  Alışmış kudurmustan beter derler ya o misal. Allah razi olsun canım
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Evlat dediğin yer üzdü beni Allah yardımcınız olsun ama o evlat ilerde diyecek iyi ki annem varmis
tarafından
İnşallah öyle der yoksa kahrolurum.  Allah raxi olsun
0 oy
(308 puan) tarafından
Rabbim sana en güzel kapıları açsın inşallah böyle evlilikte kadın çok sarsılıyor ama kendisi için tek deil, evladını düşündükçe daha çok yıpranıyor
tarafından
Allah razi olsun canım haklısın evladım olmasa çoktan terk etmiştim   şiddet aldatma yok olsaydı çok rahat tekmeyi basardim kızımbüyüyüncebana hesap soramazdi.  Ama bu yaşadığımız daha zor şeyler ama cevapları asla tatmin etmez evladımı ilerde  dayanıyorum ama cok zor
(308 puan) tarafından
Canım özeline girmek gibi olmasında, aldatma ve şiddet yoksa, kendine hayatın tadını çıkar varsın sevmesin sende sevme çocuğunu al gez dolaş ne bilim parka git, iyi Bi komşu varsa görüşürsün yada arkadaş. Hayat onlardan ibaret deil asla unutma, çocuğunun en güzel yaşlarını bu şekilde hüzünlü geçirme sen kendini sev kendinle barış.
tarafından
Bu dediklerine sen inaniyor musun bitanem   sonuç itibariyle bir kocam var ve severek evlendik gamsız değilim ben keşke olabilsem. Sevgisi benle aynı odayı paylaşana kadarmış  ilk 2 haftda basladilar bana eziyet etmeye ezmeye benden çalıp çırpmaya.  Evim ayrıldı yinede düzelmedi hic birsey. Kültürlü insanla kültürsüz medeniyetsiz birinin yanyana durması bizimkisi
(308 puan) tarafından
İnsan yaşamadan bilemez tabiki. Allah kocanı hidayet etsin ne diyim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim yardim etsin her sey duzelsin insallah kalbije de ferahlik versin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(119,231 puan) tarafından
allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Betulbuglemm (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 563 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Suravebebisi (2,191 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 407 göst.
31 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,532 cevap

34,813 kullanıcı

...