0 oy
302 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından

image

oglumun ayagına sehba düsmüstü ilk morardı sonra yeni tirnak cıkmaya basladi ama bir ay oldu bu halde arada acıyor diyor doktora gitmistik ama herhangibir islem uygulamadı tekrar gitmelinmiyim 

9 Cevaplar

0 oy
(3,137 puan) tarafından
Bir ay olmuş bu zamana kadar niye goturmedin ki çocuk o kadar acı çekmiş
(1,075 puan) tarafından
Tekrar duzenledim ilk oldugunda gittik doktor bi müdahele yapmadi yarısinı cıkarms tirnagn sarip göndrrmsti tekrar mi gitsem diye sordm
(3,137 puan) tarafından
Acıyorsa iltihap kapmıştır başka bir doktora daha göster canım
(803 puan) tarafından
Git bir daha sanki enfeksiyon olmuş gibi
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Bence doktora götür canim çok kötü olmuş belki ağrıyordu da söyleyemiyordur yavrucak
(1,075 puan) tarafından
Tekrar duzenledim ilk oldugunda gittik doktor bi müdahele yapmadi yarısinı cıkarms tirnagn sarip göndrrmsti tekrar mi gitsem diye
(803 puan) tarafından
Evet bidaha git enfeksiyon kapmış gibi
0 oy
tarafından
Cnm çocuk doktoruna göster iltihap varsa antibiyotikli krem falan yazar 
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Yaa bu mantar olmuş yaaa . Benim küçükken ayakabi çok sıkmısti tırnağım çıktı iki baş hemde ve 29 yaşındayım hala böyle ama kurusu bu şuan iltihaplanmis inşallah geçer doktora git önlemini al şimdi kalmasın böyle 
(1,075 puan) tarafından
Yeni tırnak gelmedi mi bunda cikiyor tekrar ama
(1,453 puan) tarafından
Çıktı ama kalkik çıktı hep rengi koyu ve y.amuk  Kaç kere doktora çektirdim ne ilaçlar kullandım ama malesef gene ayni
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım enfeksiyon olabilir çünkü bak parmağı çok kızarmış ve şişmiş bence tekrar götür doktora 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım omda bı tuhaflık var sen yine götür şişmiş yazık.kirmizi.parmagi mikrop falan kapmasin
0 oy
(7,419 puan) tarafından
benım tırnağım ıntap kapmıstı betikon uygaladım ben bıde sıcak suda 10 dk beklıcek sonra batikon uygulacen sarcen ıntap olmaması ıcın 2 ay cektım ben 
0 oy
tarafından

En sevdiğim şeydi tirnak çıkması.  Her sene mutlaka bir ayak parmağım tirnak tazeler hic acı vermezdi  evlendim bir daha olmadı :)) merak etme canım yerinden çıkan tirnak biraz acı veriyor yavaş yavaş vücut onu atacak acısı da çok olmaz. Ama bu biraz kötü gibi duruyor geçmiş olsun 

0 oy
tarafından

El ayak hastalıgi diye bisey oldu sonra tirnak bu sekil oldu bir ay sürdü geçmesi bi krem sürdüm dr verdide antibiyotik li suya sokmadim duzeldi canim Dr götür bence 

image

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 30 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 315 göst.
28 Şubat 2020 Aile kategorisinde Beyhan (9 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,631 cevap

34,875 kullanıcı

...