0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
Merhaba kızlarrr.

Benim 3 yaşında oğlum var 4 gündür isal kusmasi falan vardı ilk gun serum falan takıldı   ilk günler hiç bisey yemiyodu sürekli uyuyodu .şuan biraz daha iyi yemeğini yedirebiliyrm ama çocuğum çok sakinleşti o hareketli çocuk gitti yerine başkası geldi sanki gündüz uyumazdi gündüz uyumaya başladı gece uykusuna 12 de zorla yatardi şuan kendisi uykum var deyip 10 da yatıyo . Oğlum kalk biraz evi dağıt alışkın değilim ben senin bu hallerine diyorum artık normal mi sizce bu kadar sakinleşmesi 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuğun bedeni yorgun napsin garibim :) 

Merak etme 10 güne eski hallerine kavuşur
(110 puan) tarafından
İnşallah ya çok değişti hiç bişey istemiyo sürekli yatmak istiyo bende en ufak biseyde endişe ediyorum üzülüyorum.
-Reklam-
0 oy
(1,453 puan) tarafından
İshal kusma halsiz yapmış olabilir vitamin takviyesi yap canım toparlar inşallah çok geçmiş olsun 
0 oy
(9,653 puan) tarafından
Ne varki bunda uslanmış işte :)
(110 puan) tarafından
Birden böyle olmasi endiselendiriyo insanı. Uslanmasi güzel ama alışkın değilim hareketli haline alışkın olduğumuz için tuaf geliyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İshal kusma çok halsiz bırakır canım normal yani 
(110 puan) tarafından
Kusması Yok düzeldi isali var sadce günde 2 kez falan çıkıyo tuvalet ine
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim yorgun hasta halsiz ondan benim kizimda oyle oluyor kendine gelince seside cikar evide dagitir merak etme 
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Vücut yorgunluğu var canim. Bünyesi zayif düşmüştür. Iyice dinlensin toparlanir ve eski haline döner merak etme. 
(110 puan) tarafından
İnşallah canm ya bu hallerine alışkın olmayınca endiseleniyo insan
(13,923 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim ya. Sanki sakin olunca içten içe acıyor gibiyim çocuğuma :)
0 oy
(233 puan) tarafından
Ah bu analık çocuğun her zaman ki halinden farkli olması hepimizi endiselendirir. Tam olarak hastalığı atamamistir canım halsizdir ondan öyledir bi kaç güne toparlar inşallah. Geçmiş olsun 
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Kız daha iylesmemis merak etme birkaç gün sonra sahalara döner inşallah :)benimde 2 buçuk yaşında oğlum hasta bu akşam hep oturdu bişey yemedi çabuk uyudu bende öyle görünce üzüldüm
0 oy
(48,735 puan) tarafından
gecmis olsun canim yorgun dusmustur ishalde kolay degil uyku duzeni insallah boyle kalır ☺️
0 oy
(119,483 puan) tarafından
ishalden olabilir duzelie

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
2 saat önce Diğer kategorisinde Pelin&asya (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 636 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (721 puan) tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,584 cevap

34,950 kullanıcı

...