0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kızlar kızım 2.5 yaşında son bir aydır ben ne zaman tuvalete gitsem o da benimle geliyo lazımligina oturup çişini yapiyo poposunu siliyo bir de lazımliginda ki çişini klozete döküp sifonu çekiyor mutlu oluyodu ramazan bitsin başlarım diyordum iki gün önce de annemler de anne çiş diyip klozete koştu oturmaya çalıştı ben otuttyrdum çişini yaptı öyle olunca bugün başladım sabah ilk çişini yaptırdim tuvalete bir daha bez bağlamadim ama sabahtan beri devamlı altına kaçırdı hiç haber vermedu devamlı sordum götürdüm götürdüklerimden iki kere yaptı klozete ama çişin var mı diyorum hayır diyor iki dk sonra altına işiyo veya ben götürmehe çalışıyorum belki yapar diye kendini yerlere atiyo gitmemek için ne yapcam şaşırdım daha var mı zamanı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Unuta biliyor oyuna dalıyor oğlum da öyle yapıyodu sonra çişini tutmak dan idrar yolu enfeksiyonu geçirdi 1 gece de tuvalete alıştı sızdırmaz kilotlar var ondan alın kaçırmaya bire bir ben ilk zamanlar öyle yaptım resimli filan alın hem öyle çocuklar daha heves ediyo ama kilot olduğunu bez olmadığını mutlaka belirt yarım saatte bir götürüyodm ben mutlaka yok dese bile
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla bacim.benimki dört yaşına girecek bak beş aylık hamileydim başladığımda çocuk beş aylık.oldu yeni bugün ilk defa oturdu bizim tuvalete ve kukuya tam başladık isedi tuttu derken düzeldi bı hastalandi.kecbur bez bağladık sonra düzeldi yok yaomaz tutar gene sonra annem dedi banyoya sokmustum orda yapınca yapsin bı kere de alışır dedi bi kere yaptı daha ayrılmadı banyodan bugüne kadar çok.sukur ki bugün bitti demem o ki zor bı süreç inşallah kolay geçer 
(996 puan) tarafından
Sağolun inşallah bizim de öyle olur bugün kakasını yaptı ama yarım saat sürdü yapması yapana kadar canı çıktı onun da zorlandı baya bez istedi durdu
(4,431 puan) tarafından
Yadirgiyodur benim kardeşim ilk gün gece yarısına kadar çişini tutmuş alisirken annem anar durur hala :)
0 oy
tarafından
Ben bir buçuk yaşında açtım abartmıyorum balım 2 saatte öğrendi gece hiç isemedi sabah tuvalete gidiyor .. gece uyanıp tuvalet alışkanlığı yok ... Bir haftada gece bezini açtım ama hiç yapmadinonlem olarak bir hafta bağladım ... 13 saat bizim memleket o da benim gibi yolculukta bile yapmıyor ... Şimdi 4 yaşında ve hala kaçırmaz maşallah ...  Ayy alkiss falan yaptım koş koş yakalayacağız seni dedim oyunla oyuncakla falan 2 saatte söylemeyi 2 haftada kendi kapıya gidip cisim cisim dedi .. öncesi yanımda cisim var diyordu oyuncakla falan yaptır ... Asla lazimligi oturma odasına falan taşıma . .. 
(996 puan) tarafından
İnşallah bizim de böyle kolay geçer bugün ikinci günümüz bakalım nasıl olucak hiç bilmiyorum
tarafından
Unutma balım eninde sonunda öğreniyor stres yapma yeter sanki hiç öğrenmeye ek yapamayacak gibi bikma olur mu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 308 göst.
17 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huzur içimde (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu

379,288 soru

11,353,092 cevap

34,824 kullanıcı

...