0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Evet kızlar evlendiniz aradan zaman geçti bunun içinden öküz çıktı mı dediniz yoksa her gün daha da aşık olup iyi ki mi 

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşırı severek evlendim 4.yılımız ve her geçen gün katkat daha artıyor....  Her halini har  anını ayrı ayrı. Seviyorum. Eşim benim   herşeyimmm iyi ki o......  Tek bir an. Bile  pişman olmadım    sevgim eksilmedi de. Aksine daha çok. Bağlanıyorum  har saniye 
-Reklam-
0 oy
tarafından

nişanlandıktan sonra tanıdık birbirimizi . o dönemde sevdik:P

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Severek evlendik çok şükür 8 sene oldu hala da çok seviyoruz Allah herkese benimki gibi koca ve ailesinden nasip etsin inşallah hakedene tabi :) 
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ya bekarken çok daha farklıydı keşke öyle kalsaydık :D
0 oy
tarafından
Severek evlendik cnm ve hersey daha guzel oldu evlenince 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sewerek ewlendik ama benim cok pis huyum var hata yapanı hayatımdan çıkartırım eşimde bi laf etti. Bosayacaktım davayı geri cektık ama içim hala sogumadı
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Tamda oyle dedım esım cift karekterlı sewgıkıyken ayrı bı adam ewlendım ayrı bı adam 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Severek evlendik ve her gün daha çok aşıııkkkk❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Severek evlendik sevgimiz arttı çok şükür ❤️☺️
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Sevdim hemde çok onunda sevdiğinden şüphem yok olmadı hiç ama onun agresif hali yıprattı bizi halen daha devam ediyor eskisi gibi değilim 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla görücü usulü oldu ama orda beğenmiştim şimdi çok aşığım ama ilk evlendiğimizde keşke evlenmeseydim diyodum çok problemlerimiz vardı düzeldi çok şükür şimdi ikimizinde sevgisi arttı
0 oy
(587 puan) tarafından
Birbirimizi severek evlendik kısa sürede belkide bu yüzden evlendikten sonra aile mevzularından çok kavga ettik hamileliğimde çok kırıldım çok üzüldüm bazı konularda çok hatam oldu birbirimize saygimizda sevgimizde azaldı bazen bitme noktasına çok yakındı ama genede biseyler tuttu, çok bağırıp çağırdik birbirimize ama gidemedik birbirimizden. Bazen düşünüyorum öncesinde de sevilmedim zaten şimdide çok farki yok. Yani hayat çok acımasız
(220 puan) tarafından
Dimi bende öyle eksikliğini hiç hissetmedim ailenin veremediği sevgiyi başkasından beklemek aptallıkmis
(587 puan) tarafından
Öyle ama şu saatten sonra yapabilecek bişey yok malesef hayatta daha kotu şeylerde var bunada şükür
0 oy
tarafından
Aşık değildik severek evlendik ve arttı normal olanda bu 
0 oy
(13,878 puan) tarafından
Severek evlendik evlilik sevmeden çekilecek dert değil tabiki o ilk heyecan kayboluyor ama daha derin bir sevgi aldı yerini çok şükür 
0 oy
tarafından
18 sneedir beraberiz severek evlendik canm 
0 oy
tarafından
Severek evlendik ve çok güzel bir çift olduk rabbim bozmasın 5 yıllık evliyim
0 oy
(66 puan) tarafından
sevdik kacarak evlendik 11 ay sonra bosandik
0 oy
tarafından
Görücü usulü evlilik bizimki aşık değilim ama coook seviyorum eşimi oda beni bıraz okuzlugu var ama olsun
0 oy
(102 puan) tarafından
Gün geçtikçe arttı benim aslında sevmediğim huylarida çok oldu ama konuşa konuşa torpulendi yavaştan bazen evlilik gerçekten sabır isiymis 
0 oy
tarafından

Severek evlendik 3 ay sevgili kaldik nişanlandik 3 ayda nisanli kaldik evlendik brbrmzi tanima süremiz 6 ay 1 yil ayni isyerinde calismistik herkez cok erken brbrnzi taniyin dedi ama iyiki beklememsim eşimi hergün daha çok seviyorum Rabbim başimdan eksik etmesin <3

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
+1 oy
53 cevap 472 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 746 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu

385,393 soru

11,524,609 cevap

35,192 kullanıcı