+1 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar hepiniz severek mi evlendiniz yoksa görücü usulü mü eşleriniz evlendikten sonra değişti mi benimkinin sağolsun içinden bambaşka adam çıktı resmen karpuz gibi dışı güzel içi kelek 

53 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben öyle evlendim 
(661 puan) tarafından
Aynen kuzenimi diye Bi süre abi diyordum şimdi ise çok seviyorum onsuz olmaz diyprum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aşıkkkkk oldum hakim bey :D

0 oy
tarafından
Gorucu usulu ılk goruste ask la evlendık. Cok sukur hıc pısman olmadm esımden yana 
(5,804 puan) tarafından
Hikayen benimkine benziyor :) bizimde öyle oldu görüştürmek istediler zorla gider gibi gittim resmen ama aşık oldum :)
tarafından
Rabbım daım etsın cumlemızı ınsallah canm
0 oy
(156 puan) tarafından

• :D2 sene konustuk 2 sene nisqnli bekledim umduğum gibi çıktı ya 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Aşklarinizi okumaya geldim ahahh:woot:

0 oy
(727 puan) tarafından
Biz görücü usulü ile evlendik eşim bana aşık olmuştu biraz peşimden koştu sonra bende sevdim çok şükür sevgimiz saygımız aynı bir değişme olmadı
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Severek evlendim ❤️ ne kadar tanırsan tanı aynı eve girince farklı farklı özelliklerini keşfediyorsun iyi olsun kötü olsun ama şükür pişman edecek aşırı değişti diyecek bir şeyini görmedim 
0 oy
tarafından
Deliler gibi aşık olduk ikimizde canım ama çok şükür hiç değişmedi yüreği güzel adamım kurban olduğum 
0 oy
(119,071 puan) tarafından
ben cok severek evlendim ❤
0 oy
tarafından
Görücü usülü olunca sevmeden mi evleniliyormuş ') Bn görücü uslu mantık ile evlendim ama sevdim tabiki 
0 oy
tarafından
Yoo ben görücü usulü mantık evliliği yaptım eşim de çok değişmedi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Severek  ewlendim  7 yıl  sevgili nişanlı  ve nikahlı kaldık 3.5 yıldır da evliyiz allaha şükür  eşim  ozamn nasılsa  şimdi de aynı  ♥︎
0 oy
tarafından
Ne severek ne görücü usulü :)
(2,252 puan) tarafından
O nasıl oluyor kiz ne peki
0 oy
tarafından

Once nefret ettim gicik aldim sonuc severek evlendik:D

0 oy
tarafından
Severek evlendik .. 
0 oy
tarafından
Görücü usulü evlendik ilk yıllar çok zor geçti ama neyseki geçti gitti hersey cok güzel şükürler olsun 
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Hee hemde gec kalmis gibi 18 yasimda evlendim ailem vazgeciremedi keske biraz daha bekleseydim sozlerini dinleyip benim sukur kocamdan yana bi derdim yok ailem bursada ben ankarada cok zor oluyor uzaklik:(

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Görücü usulü tanıştık 1 buçuk ay görüştük mantığımıza  uydu Rabbim kalplerimizi ısındırdı evlendik. Aynı evin içinde illa ki farklı yönlerimiz oldu ama uç noktalar olmadı. 4 yıl olacak evliliğimiz. Biraz anlayış merhamet saygı +sevgi herşeyi halleder
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Ben severek evlendim 2 sene nişanlı kaldım evlendikten sonra daha da çok sevdim elhamdülillah Rabbim nazarlardan korusun eşim nişanlıyken çok iyiydi evlenince daha da iyi biri oldu ❤️
0 oy
(346 puan) tarafından
Severek evlendim zıtlaştığımız bazı konular oluyor ama genede çocuklarına bana düşkün evine bakıyor canım kocam

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 721 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 707 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,007 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,983 soru

11,313,662 cevap