0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (1,539 puan) tarafından

Kızlar hamile gibi hissediyorum için kıpır kıpır ve hamile iken hissettiklerimi hissediyorum nedense karnımda adetime 8 gün var ve ben test yapmamak için zor tutuyorum kendimi yani nasıl anlatsam karnında hissettiğim his sanki hamileymiş gibi hareket falan değil sadece his var ve diğer hamileliğimde falan yuzum hemen değişmişti beyazlamış gibi olmuştu şimdide oyke yüzüm beyazlamis gibi parlamak mi desem kan mi geldi desem öyle birşey oldu yüzüme ve kızım küçük 17 aylık acaba varmı durduramadim kendimi eski yöntemlerle test ettim çamaşır suyuyla köpürdü baya bu test yöntemini deneyen oldu mu hiç eğer varsa kullandığım şeyleri bırakmam lazım kızıma hamileyken adetime 6 gün vardı öğrendiğimde bı önceki hamileliğimde adetin baya geçmişti 38 gün öyle öğrenmiştim ne yapsam bana akıl verin karmaşık duygular içindeyim test yapsammi yaoamsam mi karar veremiyorum bugün dışarı çıktım test alıyım dedim vazgeçip eve döndüm sonra geri çıkıp almak geldi içimden ama çıkmadım :) bı yol gisterin bana güzel hanımlar 

6 Cevaplar

+1 oy
(784 puan) tarafından
Kızınz 17 aylık neden bu kadar hamile kalma isteği oluşmuş içinizde anlayamadım.. daha çok küçük 

Çamaşır suyuna gelince hiç inanmam hamileydim insanogluyuz işte bende denedim doğru sonuç vermedi ve meğerse hamileymisim..

Hakkınzda hayırlısı olsun çok istiyorsanz Allah nasip eder insAllah 
(1,539 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
Aslında istemiyordum bı 3-4 yıl daha ama içime bı heyecan girdi anlamsız şekilde acaba mi dedim gerçekten bende anlamadım neden böyle olduğunu  düne kadar bende yok istemiyorum diyordum bu hisler içime girince ne olduğunu anlamadım
-Reklam-
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Test için çok erken ama bende 6 gün önce öğrendim ama tevafuk eseri kanda 6.25 çıkmıştı değerim iki gün sonra 28 lerdeydi ... En azından 4 gün bekleyin derim idrarda çıkması için . Çünkü kanda çıktığı zaman ben test yaptım eve gelip çift çizgi çıkmamıştı 
(1,539 puan) tarafından
Bende kızımda 6 gün önce öğrendim bilemedim zor tutuyorum kendimi açıkçası korkuyorum da kızım küçük olduğu için
0 oy
tarafından

inşallah olur canım . yeşil çay kahve bırak. bol yeşillik ve meyve tuket. Ağrıkesici dahi atmA. erken gebelik testi alırsın. <3

0 oy
tarafından
Cnm eski yontem hamilelik yontemine inanma o yalan bende hissetmstm cnm kirpiklerim birbirine girer benm hamileyken yerlesme kanamam olur mide bulantisiyla hastaneye gtmstm kan aldilar ama betaya bakmamislrdi serum tajtrmstm bnmde oglum 14 aylik olabilir sen bakip buyutucksn kimse degil 
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım aynen korkmuyor da değilim aslında ama bilemedim
0 oy
tarafından

Canm çamaşır suyunu annem hamileyken ben bekarken ikimiz de denedik kkimize de köpürdü:D

(1,539 puan) tarafından
Himmm netten baktım da denedim demekki doğruluk payı yokmuş tesadüf sanırım bu yöntem
0 oy
tarafından
Ben gebeliği beklediğim dönemde uzunca bir zaman bekledim iki yıl o süre içinde çok kez denedim çok heveslendim ama nafile idi doğru sonuç için test lazım
(1,539 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım bende kızımda 4 yıl bekledim olmadı evde 4 yıl boyunca 200 e yakın test yaptım surekli hep hayal kırıklığı o yüzden şimdi bı tuhaf oldum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 155 göst.
0 oy
8 cevap 326 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.

381,460 soru