0 oy
136 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,671 puan) tarafından

Bayanlar 20gun sonra oğlumun doğum günü ben şimdiden  plan yapiyrm ya pasta yaptiricaz yanına  mercimek köftesi pugaca sarma yapicam  ek olarak ne yapabilirim fikir istyrm 8-9kisi olucaz fazla kalabalık olmiycaz :-):-) şimdiden teşekkürler <3

7 Cevaplar

+1 oy
(119,477 puan) tarafından
icecekler pasta kurabiye sarms 
(2,671 puan) tarafından
Kurabiye yapicam evet :-)
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Pasta mercimek koftesi pogaca sarma bide bunların yanina tuzlu ve tatli kurabiye yap tamamdir bnce yeterli
(2,671 puan) tarafından
Kurabiye mi yapayım aslında mantıklı :-)
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Çikolata veya havuç topları olabilir.  Veya kurabiye çeşitli de olabilir. 
(2,671 puan) tarafından
Çikolata topları hiç yapmadım nasıl yapılıyor ki canim
0 oy
(60 puan) tarafından
Ekler olabilir canım yada tuzlu kurabiyeler 
(2,671 puan) tarafından
Ek pasta alabilirim aslında kurabiye aklıma gelmemiş mi :-)
0 oy
(752 puan) tarafından
Ben dereotlu kurabiye elmalı  kurabiye bide çiğköfte yalcam benimde 8 gün sonra çok heyecanlıyım☺️❤️
(752 puan) tarafından
Eşimin ailesi mübarek ordu gibi kalabalıklar hepsinin nerdeyse  3 4 çocuğu var 3 gorumce bı kayın elti eltimin çocukları  kaynana kaynata kendi annem ve babam kardeşim bide anneanneler var hem benjm hem eşimin
böyle bile  kalabaligiz  valla :D tarifi atabilirim istersen dene tuzlu kurabiye gibi duruyor görüntüsü ama sen seklinid egistirebilirsin dereotu girdiği her yere yakışıyor mübarek ❤️ yani 25 e yakın kişiyiz :D
(2,671 puan) tarafından
Oo masallah canım kız kardeşin falan yardıma gelsin beraber yapın yara görümcen şimdiden kolay gelsin size :-):-) evet sana zahmet olmazsa link varsa yada tarif bakayım ben tşkler :-):-)
(752 puan) tarafından
Kardeşim 6 sınıfa gidiyor kız o geldi mi onunda arkasını topluyom bana pek faydası olmuykr :D zamane çocukları elinde tablet gözü onda oluyor iki yumuş buyursan suçlu oluyon aman ben aldım boyumun ölçüsünü :D az büyük olsaydı olurdu gayri kaynana bakmaya gelecek çocuğa sabah erkenden ben bı kaç bişi yapacam gayri
(752 puan) tarafından
Dereotlu Kurabiye Tarifi (videolu) https://www.nefisyemektarifleri.com/video/dereotlu-kurabiye-tarifi/

Kıyir kıyir oluyo ben çok seviyom ❤️şekli sana kalmış böyle görsellik açısından beğenmezsen eğer ama tadı çok güzel
(2,671 puan) tarafından
Tşkler canım kaynanan bebege baksın sen yap valla benimde oğluma baksalar ben öyle rahat bir şekilde yapsam pastalarimi ne güzel olur kafa da rahat oluyor :-):-)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dogum günü masasında gereksiz ıvır 6hiç sevmiyorum ben ya pastanın yanına 1 çeşit kurabiye poğaça ve sarma düşünüyorum ben sadece 
(2,671 puan) tarafından
Bende tek kurabiye yapmaya karar verdim gibi yani mantıklı geldi
0 oy
(6,725 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Rakamli kurabiye ve truff olabilir az birşey yaparsın ☺️

image

(2,671 puan) tarafından
Kalıp almak lazım yani dimo :-):-) tmm canım bakayım tskler kaplumbağa kurabiye gördüm onu deniycem :-)
(6,725 puan) tarafından
Evet kuzum kalip lazim. Kaplumbağa da güzel olur bak. ☺️Ben birde hindistan cevizli eti puflardan kardan adam gibi yapmıştım posetleyim cop sise gecirmistim onuda nefis yemek tariflerinden gördüm.
(2,671 puan) tarafından
AA onada bakayım canım hani maksat bebek için yapıldığı birazcık belli olsun :-)
(6,725 puan) tarafından
Marshmallow da olabilir bak canim masaya cesitlilik katar resim attım yorumuma
(2,671 puan) tarafından
Tşkler canım (◍•ᴗ•◍)❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
14 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 96 göst.
7 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
13 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,463 cevap

34,946 kullanıcı

...