0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (1,278 puan) tarafından
Kızlar park yatak 2 kademeli oluyor ya hani. İlk 6 ay bebek üst kademede uyuyor. Şimdi alt kademeye geçtiğinizde tekrar yatağa sünger aldınız mı? Yoksa ilk 6 ay kullandığınız süngeri alt kademede de kullandınız mı?

16 Cevaplar

0 oy
(3,715 puan) tarafından
Niye alalım kız daha alta geçmedik ama geçince de onu koyacam 
(1,278 puan) tarafından
Ya cnm şimdi ben e bebekten süngeri alırken sordum. Adam dedi ki alt kata geçince farklı sünger kullanmanız gerekir. Neyse kızım 6 ayını doldurdu. Gittik tekrar sünger almaya. Başka bir adam vardı. Hayır dedi alt katta bunu kullanıcaksınız almanıza gerek yok dedi. Dedim ki ama başka bir arkadşaınız bu olmaz demişti. Eminmisiniz dedim. Kesinlikle eminim dedi. Park yatağın tek süngeri olur dedi. Uzun lafın kısası kızım geldi 2 yaşına. Şimdi dün ilk defa şöyle yatağına bastırdım,  yatak ince olduğu için demirler batıyor. Çok üzüldüm. Çok. Acaba adam yanlış mı yönlendirdi bizi :(
tarafından
Bnde kulaniyorm ama uzrne küçük baza yada yün yatak yokmu o süngeri çok ince
(2,266 puan) tarafından
Ben kullanmadığım minder ince yorgan serdim en üste de kendi sünger yatagını koydum hem yükselsin hemde demirlee rahatsız etmesn diye
(3,715 puan) tarafından
Yaa bilmiyorum canım benim aldığım yerde ki adam bunu kullanacaksın dedi ben başka sünger alıp kullanan da görmedim senin uyguladığın güçle onun ağırlığı bir değildir belki de o yüzden eline gelmiştir demir ama bizim yün döşeği de var üstünde
-Reklam-
0 oy
(3,258 puan) tarafından
Ben süngerin altına battaniye katlayıp katıyorum yada park beşikler için bu bizim yatakların küçükleri oluyor ya beşiğin ölçüsünü alıp öyle yatak alabilirsiniz
(1,278 puan) tarafından
Çok üzüldüm çok anlatamam. :(((  hep adam yüzünden böyle oldu.
(3,258 puan) tarafından
Bu Park beşikler de alt kısmına koymak için bir tabaka var onu süngerin altına katabilirsin
tarafından
Aynen o ara tabaka nerde nıye demirler elıne geldı
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Boşuna alma canım ben aynısını kullanıyorum niye tekrar alayım ki
(1,278 puan) tarafından
Yani ince süngeri mi kullanıyosun cnm? Çocuğun kaç yaşında?
(1,307 puan) tarafından
13 aylık dokuz aydan beri kullanıyoruz benimki çok ince değildi zaten benim için alt katta da yeterli geldi ince bi kanepe lere yaptığımız korumadan üstüne koymayı düşünüyorum öyle daha güzel olur
0 oy
tarafından
Üst katta 5 cm lik sünger yatak, altta 10 cm lik pamuk yatak oluyor diye biliyorum.

Üstte 10 cm lik olmaz, çocuk yüksekte kalır. Altta da 5cm lik çok aşağıda kalıyor.
(1,278 puan) tarafından
Tamam cnm biz e bebek satıcısı yüzünden çok büyük hata yaptık. Çocuk hep aynı süngerse yattı
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben yatak aldım sünger çok rahatsız en alt kademe de döne döne uyuyor oğlum :) 
(1,278 puan) tarafından
Bugün kesin alacağım :(
(2,493 puan) tarafından
Al canım beşiğin ölçülerine göre yatak inan daha rahat oluyor alt kademeye geçince sünger rahatsız eder
0 oy
tarafından
Ben alt kata gecerken yatak aldım ıcıne 
(1,278 puan) tarafından
Biz de tek kişiye sorduk adam o kadar emin konuşımca almadık. Oooffff oofffff
tarafından
Sunger cook ınce batar gibi geldı bana yatak aldım buyuk
0 oy
tarafından
Sünger inceydi benim o yüzden aldım
(1,278 puan) tarafından
Benimde ince cnm . e bebek satıcısı bundan başka kullanamazsınız dedi. Alt katta da bu olmalı dediği için almadık. :(
tarafından
Benimki de ebebek,netten aldım o yüzden kimse bir şey demedi ama  çok ince geldi bana.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Şehir disina gidicez diye park besik aldim mecbur orda besik aricak evde besik disinda biryerde yatmıyor yatasdan  twiny yatak aldim  bir yüzü bebekler icin arka yüzü 3 yas sonrası memnunum  canım ust kademede kac kg kadar yatar acaba cok kullanmadim perşembe gidicz Kayinvaldeme orda ust aparati alsam mi bilemedim
(1,278 puan) tarafından
Üst kademede 6 aya kadar yatıyor cnm. Sonra alta geçeceksin. Aslında şu çocuk hareketlenince alta geç
(5,953 puan) tarafından
Bizden gecdi. 9 aylik olcak 17 sinde☺❤
0 oy
(866 puan) tarafından
Bizde de var park beşik ama içinde yatak yoktu biz ayrı baza döşeği aldık kayannamda yün döşek yapmıştı ikisine seriyorm içi çok derin olduğu için 2 kat oluyor :) eğilemiyorm yatırken havada soğuk yün sıcak tutuyor kadeneyi çıkardım hiç kullanmadım 
0 oy
tarafından
Cnm eşim internetten almış ustteki cok ince cocuk onun icine gomulurdu almasak
0 oy
(4,367 puan) tarafından
Ben anneme yatak yaptirdim ustunede park yatagi koyuyorum sadece sungerde yerde yatiyormus gibi oluyor Haha 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Üste neyse altta da onlar olmalı canim
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Üst kademede iken sünger yatak vardı alta alınca annemin yaptığı yün döşeği koydum soğuk çekmesin diye.. Arada bende girer yatarım yanına yumuşacık ver rahat..
0 oy
(100 puan) tarafından
Canım yazdıklarını okudum da bende park yatak kullanıyorum alt  kademede sert bı yatak boyunda bir sey var zaten onun üstüne sungeri koyuyorsun sen öyle deyince şimdi gidip baktım demirleri acıtıyor mu diye senin park yatak ta süngerin altında yatak boyutunda sert bı eki yok mu 
0 oy
tarafından
canım ben yün bebek yorganı vardı yukseklık olsun diye alta onu koydum ustune de ara katta kullandıgım yatagın koydum oyle kullandım
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım ara kattaki sünger ince alt kata inince ben aldım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 900 göst.
1 Kasım 2019 Diğer kategorisinde İlkim (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 220 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 182 göst.
2 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 786 göst.
7 Nisan 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu

376,754 soru

11,275,354 cevap

34,662 kullanıcı

...