0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (725 puan) tarafından
1 yaşında ki bebeklerin beslenme düzeni nasıl olmalı kızlar kaç öğün yemek yemeli kaç kere mama içmeli siz nasıl besliyorsunuz iştahlı bir bebek değil çok yoruluyorum sırf bu yüzden kahvaltı yaptiriyormusnuz neler yediriyorsunuz

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sabah kahvaltısı öğlen uyumadan önce ya emziriyorum ya da yoğurt meyve falan veriyorum 2 saat uyuyor uyandıktan sonra da çorba bazen meyveli muhallebi yaparım yer akşam da biz ne yersek o da yer ya da öğlen çorbasından kalırsa veriyorum gece yine uyumadan önce yoğurt muhallebi falan yapıp veriyorum tabi aralarda da emiyor canı ne zaman isterse gelip kazagimi çekip duruyor yakama yapışıyor hemen :D benim de hiç istahi yok vallahi dün aşıya geldiler 9 kilo çıktı doktor iyi dedi de bilmiyorum vallahi ne yapacam cuma günü inşallah çocuk doktoruna götürecem vitamin falan yazdırır belki dişlerinden dolayı çok iştahsız benimki  canım 

-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Kahvaltı ara öğün ögle yemeği ara öğün akşam yemeği yatarken mama yada süt hangisini veriyorsan
(1,787 puan) tarafından
Ay benimki 11 aylık hayatta yemiyor napıcam süt istiyor az yiyor sütle doyuyor hep süt dediğimde mama yani anne sütü değil
(725 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(775 puan) tarafından
Sütle çorba yaparak dene canım ve sütü kes biraz acıkınca mecbur yemkelrden yer
0 oy
(2,685 puan) tarafından
O zamanlar kahvaltı öğlen çorba akşam da yemek veriyordum. 2 kere gündüz uyumadan önce bir kere de akşam uyumadan önce mama içiyordu. Ara öğünlerde de yoğurt meyve falan. 
0 oy
(118,983 puan) tarafından
istahsizsa gecmis ola
(725 puan) tarafından
Öyle valla 2 lokma alıyor gerisi yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 286 göst.
24 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 247 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,182 soru

11,287,897 cevap

34,693 kullanıcı