+1 oy
1,024 göst.
Aile kategorisinde (1,686 puan) tarafından
Bir tanıdığın kaynanası geldi kahveye neyse konu gelin kaynana aya geldi dio işte gelinim oğlumla mutlu olsun isterse bana bir ekmek dahi vermesin canları sağolsun evine çok sık gitmem ama oda istedigi zaman gelsin yesin içsin ne evine karisirim nede laf söylerim içimden vay be dedim helal olsun benim kaynana da aşağıda evimi dinler oğluna iki laf soylesem ağzıma s..car ikide kendi karıştırır şans işte :) 

39 Cevaplar

0 oy
(2,525 puan) tarafından
Kaynanam yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lafta öyle o imrenme gerçek yüzünü bilemezsin 
0 oy
tarafından
Bizim burlarda bi söz vardır en iyi kaynananın bile alt dudağı oynar diye :))) 
0 oy
(36 puan) tarafından
Benim kaynanam da anca arkadan konuşsun kotulesin hiçbir şeyi begenmesin agzimla kuş tutsam yaranaam ve ztn Allah düşmanimin başına vermesin 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Çok duydum ben öyle diyenleri sonu hep hüsran oldu beee 

Herşey lafta kalıyor.
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim kayinvalidem bu,canım benimm♡
0 oy
(382 puan) tarafından
Valla benim kaynanada lafda oyle derde bir turlu hayata gecmedi 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle der yeni ayrı eve ciktik bakalım şimdilik karışmıyor 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Aynı biz. Siz mutlu olun yeter der maddi manevi hep destek. Hicbirseyime karışmaz tam tersi giyin süslen gez toz der gençsin der. Her şeyime yardımcıdır. Ben her zaman giderim. Kendi ayda 2 -3 kere anca gelir sürekli çağırırım karşı binamda. Sevmediğinden değil kendince daraltmayim sizi der diğer kaynanalara da su gençleri rahat bırakın artık ne anliyosunuz gelinle yarışmaktan oğlum oğlum diye cildirmaktan der  :)
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Annem de çok güzel kayınvalide. Annemlerde sitede oturuyor  kardeşim için eviniz güzel oradan tutun evi dedi bütün akraba annem yok dedi bana ne zaman misafir gelse gelinimi de çağırmamı isterler sürekli bana gelmek zorunda değil uzak olsun rahat olsun deyip başka yerden tuttular. Hekiminizin doğum gününde kardeşinden çok annem düşündü diyebilirim daha sayacak çok şey var. Benin kayınvalideme gelince bir hediye vs görmedim hiçbir şeyimize de karışmaz iyiliği de yok kötülüğü de.
0 oy
(203 puan) tarafından
Benim kaynana da millete böyle söyler bana da boşan git der:)
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnm kaynanamda etrafta hep öyledir. Herkes der ay ne iyi kaynanan var. Ama bilmezler ki rolculugunu, oyunculuğunu, kıskançlığını. 
0 oy
(3,500 puan) tarafından
İnandın mı sende buna 
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Sıkıyor gibi geldi =D birde grlinden dinlemek lazım. Saka maka benim kayonvalidem cok iyiydi vallaha
0 oy
(38 puan) tarafından
Umarım gelecekteki kaynanam böyledirr kdlslclsdlslcm
0 oy
(710 puan) tarafından
Ne güzel valla :))
0 oy
(205 puan) tarafından
Benim kayinvalidem asla karismaz,rahatsiz edecek diye zirt pirt gelemz ben gelsin diye gozunun icine bakarim.. kendi annemle bu kadar rahat edemem Allah bir degil bin kere razi olsun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benim kaynanamla agzı var dili yok bendeyken bir kere eşim beni kızdırdı sus konuşma benle dedim oglunu yedi laflarıyla
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim annemde böyle ama yengemin bize yapmadığı nankörlük kalmadı. Iyi kaynanaya kötü gelin denk geliyor. Kötü kaynanaya da iyi gelin

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 572 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 638 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
+5 oy
38 cevap 982 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu
+4 oy
14 cevap 575 göst.