+4 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geneleme yapmicam ama denk geldiğim bazı postlarda gelinler sanki annesinin evinde hiç yemek yapmamış hiç temizlik yapmamış hep yan gelip yatmış gibi konuşuyor. Mesela şöyle tam uyuyordum kaynanam geldi gece saat 11 de kaynanam arıyor vs vs. Aile olan sadece kız ve erkek değil her iki tarafta birbirine aile oluyor. Gece 11 de aramışsa ne olmuş samimiyetine güveniyor demek sen evladını 2 saniye görmüyorsun özlüyorsun kadında belki oğlunu özleyip aramıştır senden izin mi alacak. Bu kadar kasmayın gerçekten biri diyor kaynanam çok pis o zaman oğluyla evlenmeseydin kanka. Bunları söyleme sebebim bu kadar abartmayın hakaret eder eyvallah ama ufak tefek şeyleri bile 2. Dünya Savaşı yapmayı nasıl beceriyorsunuz? Çok merak ediyorum. Kaynanası yanlışlıkla üstüne su dökse yok o bilerek döktü diyecek insanlar var. Böyle yapmayın sizinde çoluk çocuğunuz var. Ayıptır günahtır okuduğum bazı postlar gerçekten çok abarti geliyor. Her zaman didişmek yerine uzlaşmayı deneyin. Aksi birisi ise siz Altan alın kocanız için kendiniz için. Böyle yaparsanız çevrenizde kimseniz kalmaz. İnsanları uzaklaştırmak yerine birilerinin küçüklüğüne bazılarının büyüklüğüne verin bırakın insanlık sizde kalmış olsun. Her şey gelip geçici o yüzden boşverin giyin kedi kostümlerinizi alın kahvelerinizi elinize fantazik fantazik kahve için bi kendinize gelin ağğğğhhhh bizide bi salın kankilerim bakın kuşlar uçuyor insanlar çok mutlu ❤️

14 Cevaplar

+2 oy
(633 puan) tarafından
Canım evet haklı olduğun konular tabi ki var ama bazı insanlar gerçekten o kadar ılıma, anlayışa rağmen maalesef karşı tarafı gelin değil hizmetçi gibi görüyor. Tabi anne baba evladını aramalı ama gece 11 de 2 defa aranır 3 defa aranır haftanın 5 günü aranmaz. Bizdeler evladız benim annem bırak 11 de aramayı cumartesi pazar dahi aramaz eşim evde diye. Hoşgörü, adap meselesi canım. 

Ve inan ki bazı insanlar var ki kızın annesi veya erkeğin annesi farketmez hem nankör hem açgözlü hem hem de sayamayacağım birçok şey. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lan sen kac yasindasin 
(7,271 puan) tarafından
Kiz gorumcem.var her gittigi yere annesini goturur damadin annesini dusundum suanda cok kiskanilasi bi durum :))))
(6,047 puan) tarafından
Tabi canım aynen öyle damadın annesine de yazık.  Benim kızımda var umarım damadim.beni de gezdirir hahshs
(7,271 puan) tarafından
Haha :)) biz 2 tarafida gezdirmiyoz :))))))
(6,047 puan) tarafından
Kocam önce beni gezdirsin sonra onları gezdirir
(7,271 puan) tarafından
Haha :) aynen
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Geleceğin kaynana adayı olarak bende aynı  dusuncedeyim :D:D 

tarafından
Evet aşko sarılıp mutlu olmak varken bunlar kaos istiyor djebdbdv
0 oy
tarafından

Haklısın aşko :D

tarafından
Dimi aşkom hiç yalan atmam vallaha Allah taş eder bunlar yüzünden taş olamam
tarafından
Yalan atma zaten yalan iyi bir şey değil ☺
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Fazla mı polyanna oldun sen :) 
tarafından
Yok aşkom neyse o asla değilim
(1,157 puan) tarafından
İyi güzel demişsin de o an sinir oluveriyoz işte :)
tarafından
Anneniz bağırırken de yada emir verip kalk şurayı topla bari derken neden sinir olup onuda buraya yazmıyorsunuz mesela bende bunu anlamış değilim aşkom sonuçta ilahaki annende diyordur
(1,157 puan) tarafından
Valla benim sesim anama çıkıyo kaynanama gık diyemiyorum kolay kolay :D
0 oy
tarafından
Katılıyorum madem oğluyla evlendin onu yetiştiren de anası anası pisse senin kocan da pistir arkasını sen topluyorsundur ama gece onun yatağına girerken kaynananın evinin pisliğini burda anlatıyorsun 
tarafından
Dimi yani oğlu da pistir koynuna nasıl girdin o zaman tövbeler olsun
0 oy
(7,778 puan) tarafından

Artıladımmmm:)

tarafından
Canom öpüşelim ❤️
(7,778 puan) tarafından
:* :* :*:* :*:* :* :*
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İmzamı attım noktaaaaaaaaaa
tarafından
Dimi aşkom fantazik fantazik kahve içmek varken şunların derdi beni öldürüyor
(10,411 puan) tarafından
Bende gelecekte kaynana olacak bu gün kaynanama kötü olursam gelinimden güzellik beklememem gerekir
0 oy
(509 puan) tarafından
Hahahah Allah seni ama haklısın bro❤️❤️❤️jhlglglf
tarafından
Her zaman kanki ama bunlar anlamıyor 2 dakika sonra birisi kaynanam altına etti diyecek ahanda yazdım
(509 puan) tarafından
Hahaha deli yawww kız ben seni seviyorum ya eski üyeyim dün yeni açtım bunu.
tarafından
Tanıyor muyum seni aşkom
(509 puan) tarafından
Bir iki kere konuştuk cnm
0 oy
tarafından

Kaynanam ben yemek yaparken besmele çekiyor diye bela okuyano gordi bu gözler :D

tarafından
Acaba bu cine düştü de kadın besmelemi çekti dsbzvwvsvdjaajjabwbJsnabsb haykırdım xebsbvwzvsvsv
tarafından
:)) Allah seni ya
0 oy
(11,438 puan) tarafından
Cok doğru söylüyorsun kuzum biz sadece adamlarla degil ailesi akrabası hatta çevresiyle evleniyoruz ve kabullenmemiz gerek bu gelin kaynana olayını niyeyse çok abartıyorlar bende sasiyorum
tarafından
Yani insan insana çok lazım bir ölüde bir düğünde bir bayramda a sosyal mi olacaklar ömür boyu ben kaynanamla kahve falı bakıyorum
tarafından
O der kuş gördüm bende diyorum nerde yumurtlicak dbwhzbsvwhsbsv
(11,438 puan) tarafından
Ne güzel Allah muhabbetinizi arttırsın bizim kaynanamla o kadar muhabbetimiz yok koydular ve belki bilirsin köyde iş çoktur ben de gittiğimde elimden geldiğince yardım ediyorum yap et demez ama içim rahat etmiyor ben öyle gördüm eli tutuyor kendi yapsın diyemem mi annem neyse kaynanam da o kötü de olsa öyle olurdu bi yerden sonra bize muhtaçlar nede olsa
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Karşılıklı iyi niyet problemi var. Anlattıkları münferit olaylar gibi görünse de arkaplanda bir birikim var, insan ruhunde derin yaralar açan söz ve davranışlar unutulmuyor, sonra en ufak şey batmaya başlıyor. 
tarafından
Evet ama derinden şikayet etmiyor pis diyor direk bizde bilmediğimiz için olaylar saçma geliyor şahsen tanımıyorum çok saçma buldum
0 oy
tarafından
Ay kız seni çok sevdim. adın yaşın ne bacım gel tanışalım
tarafından
Adım Mükremin aşkom yaş 25 görücü usulü taliplerimi bekliyorum seninle evlenebilirim❤️
tarafından
bööö hevesim kaçtı tamam
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Haksızsın bebetom:D

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 1,024 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hamiss1 (47 puan) tarafından soruldu