0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,540 puan) tarafından

İstanbul avrupa yakası. esenyurt beylikduzu.

Var mı onereceginiz kadin dogum doktoru. Ozel hastahane. Bir akrabam icin soruyorum. Tesekkur ederim smdiden

5 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Anadolu hastanesi Özcan doktor çok iyi akrabam olur bide 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Avrupa tıp merkezi özel hastane ruhan Şengül benim doktorum 3 sene evvel kızımı orda dogurdum şimdi de 8 aylık oğluma hamileyim oraya gidiyorum yine çok memnunum çok uygun hastane orası doğumu orda yapcam insalla yine
0 oy
tarafından
esencan hastanesi Dr sevinç memedov soyadından emin değilim ama adı sevinç 
0 oy
tarafından
Esenyurt Reyap Hastanesi Gönül Kazezoğlu benim doktorum. Kadın çok iyi bir sorun olduğunda direk dönüş yapar. Sen söylemeden bu ay bu belirtiler olabilir tedirgin olma filan diye uyarır şöyle olursa yine gel bu ay nasıl geçti diye sürekli sorar. Ben memnunum. Tavsiye üzerine başlamıştım ben de. 
(1,540 puan) tarafından
Suan orda mi hala
tarafından
Mesai saatleri içinde hastane de canım. Ama randevu alıp gitmende fayda var. Saatin geldiği an alıyorlar.
(1,540 puan) tarafından
Muane ucreti ne kadr canm
tarafından
Geçen ay 185 TL vermiştik dün gittik zam gelmiş 240 TL muayene aldılar.
0 oy
(811 puan) tarafından
 Medicana Beylikdüzü Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum-  Dr.Öğr.Üyesi R.Ada Önal öneririm doktor degıl sanki arkadaş yani cok rahat konusup uzun uzun hersey sorabılıyorm aydınlatıyordu benı sagolsun cok iyi ilgilendi şiddrtle tavsıye ederım
tarafından
Eski kız post 12 gün önce
(811 puan) tarafından
Ay farkettım de yınede cok eskı degıl kayotsız kalamadım:)
tarafından
Hahahaha
(1,540 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir anne (425 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...