0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Bzm evimiz 1 arti 1 ...2 cocugum var diye kucuk geliyor artik satip buyik bir eve girmeyi planliyorduk esimle... ama ev fiyatlarini gorunce yerimizden kimildiyamiyoruz cocuklarima oda yapmayi cok istiyorum bu gidisle olmicak hic.. ;( hayatcok pahali  cokk

8 Cevaplar

+1 oy
(803 puan) tarafından
Hayat zor maalesef ömrümde bunkadar pahalı zamlı bir yıl daha görmedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babadan falan kalmadikca calisip bisiler almak imkansizlasti artik
0 oy
tarafından
Evin olduğuna şükret bence cok zor artık
(383 puan) tarafından
Şükür  ediyorum tabi...ama gercekten artik sigamadigimizi fark ediyorum  cocuklar buyudukce de skntilar daha cok cikmaya basliyor yinede hamd olsun basimizi sokcak ewimiz var kndimizin
0 oy
tarafından
Canım alayım derken  dolandırilmayin .. burda ev satıyorlar 99 depreminde çatlamış ve ***** bina arsa tapulu düşse belki bir minderlik yer ... Emlakçı getirdi adam en fazla yüz seksen milyar demiş tabi ev sahibi ne demiş 400 milyardan bir lira aşağı düşmem ... Ev tapulu bile değil cahil birine satacaklar güya ama yazık. Sizde sakın kaptırmayın böyle sarlatanlara 
tarafından
. y....a....m....u....k..... Kelimsini kabul etmemiş hahahha
(137 puan) tarafından
İ... T.. T.. İ yazıyorum ben de onu kabul etmiyor jahsff
0 oy
(159 puan) tarafından
Yat kalk şükret bu devirde en azından 1+1 var elinde.Esyalarini azalt daha sadeles mecbur artık.Sukrediyorsundur elbet ama şuan inan sevindim en azından eviniz var valla :) 
(159 puan) tarafından
Ne güzel az eşya her zaman iyidir iş yükünü de azaltir :)Kıyafetlerde çocuklarda azalma zor olur da sen az kullandıklarını olmazsa ele.Birde çok güzel duzenleyiciler var bime de geliyor onlardan alabilirsin canim
(383 puan) tarafından
Nasil duzenleyici mesela tsoty pantolonlari gln mi koyuyorsub
(159 puan) tarafından
11 gözlü akordiyon düzenleyici var ya onlardan.Onlarin içine koysan 4 tane ondan olsa mesela üst üste bile indirebilirsin kalıp gibi duruyor en azından üst üste indirsin ufacık alana bir sürü çocuk kıyafeti sığar eğer 4 yasa kadarsa çocukların onların içine rahat doğar tisortleri
(383 puan) tarafından
Iyimis vl nerede bulablrm nette varmidir...biri 7 yasinda digeri 2 bucuk yasinda kizlarimin
(159 puan) tarafından
Var evet trendyola bir bak canım ben bime gelince almistim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
B.ktan bir ilçede oturuyorum ve evler 1 milyonun üzerinde burada. Artık her yerde de imkansız
0 oy
tarafından
Valla bizim bulundugumuz yerde 3+1 170 metrekare daireler 500 yada 450 arası. Diger yerlere gore cok uygun. Bide ferah evler. 

Istanbuldakiler ufacık ve aşırı pahalı
tarafından
Hangi şehir kız
(137 puan) tarafından
Köyde o para
tarafından
Ağrı nın patnos ilçesindeyim
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Sadece istanbul degil heryerde aynı 

Ama dedigin gibi İstanbul cok zor memleket 

İlgili sorular