0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu gece benim gibi uyumayan anne varmı acaba cok merak ediyorum:) ben yine gram uyumadım. 

Hakkini yememeyim kızımın belki yarım saat uyumus olabilirim8-)

9 Cevaplar

0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ben ve şuan ayağımda hala gece ful uykusuz olduğu yetmediği gibi bide başıma sabah 6 da uyanmaları çıktı 
tarafından
Bak senle aynıyım. Her gecem boyle uykusuz yemin ederim agladım sonunda. Allah onu bağişlasın baska dert vermesin saglik versin ama sebepsiz her gece boyle. Resmen yataga girmiyorum
(1,618 puan) tarafından
Valla aynı şekil bende insanın dayanma gücü kalmıyor benim bide 3 yaşında kızım var ona da ayrı bakıyorum artk çok usandım gün ortası uykusuzluktan konuşmaya mecalim kalmıyor dediğin gibi nedensiz hani rabbim yardımcımız olsun
tarafından
Benimde 3 yaşinda oglum var oda uyanmış 5 buçuktan beri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık bu bebek
tarafından
8 ayina girdi canim. 7 aydır böyle :) beceriksizim galiba elalem gibi cocugumu uyutamiyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından

Benim kızında diş sıkıntısı var az önce uyudu şükür saat 8 de annemlere gidicem yatmamak için kendimi zor tutuyorum :D

tarafından
Allah yardımcımız olsun guc kuvvet versin inşallah:)
0 oy
(626 puan) tarafından
oğlum küçükken 2 yaş civarındayken bizimde hiç gece uykumuz yoktu şimdi de hamilelikten uyuyamıyorum yakında doğurucam o zamanda bebeğim küçük diye uyumam :) uykuyuda halbuki o kadar çok severim ki :)
tarafından
Yok canim her cocuk benimki gibi huysuz degil. 3 komsum benimle dogurdu hepsi sabaha kadar uykuda :D
(626 puan) tarafından
aynen canım oğlumda dönem dönem ataklar geçirmiştik hatta ilk doğdnda 20 gün sıfır uykuyla gezmiştim
tarafından
Insallah rahat bir bebeklik olur benimki gibi olmasın. Ben 7 aydir sabahlıyorum
(626 puan) tarafından
cuma günü sezeryan olucam canın oğlum şimdi 6 yaşında sil baştan başlıycam serüvene hadi bismillah
tarafından
Hayırlısıyla kucagina alırsın inşallah. Oglun buyukmus masallah. Benim buyugum 3 yasinda dogum yaptigimda 2 yas 3 aylikti
0 oy
tarafından
Ben:/.

İnan ki nerdeyse hiç uyumadım. Yediriyorum yatırıyorum geri uyanıyor pıs pıslıyorum uyudu sanıp yastığa kafamı koyuyorum geri uyanıyor. Şimdi uyudu diye ümit ediyorum. İnşallah en azından 2 saat uyusam yeter bana
tarafından
Tecrube açısindan daha kolay bakimini daha iyi yapıyorsun nasıl yapacağını biliyorsun. Ama iki tane çocuga bakmak nasil kolay olabilirki cnm
tarafından
Ay evet ben o açıdan bakmamıştım :))
tarafından
Yinede tek çocuk taraftari degilim. Biz eşimle 2. Yi istedik oyle oldu. Oglum yalniz buyumesin diye. Cok şükür oglum bebegimi cok seviyor :) önceden cok sıkılırdı şimdi sıkılmıyor birbirleriyle oynamaya basladilar
tarafından
Orada haklısın canım. Kardeş her zaman iyidir ama işte bazen sadece o yönden düşünemiyorsun. Yine de nasip kısmet. Yazılmışsa benimde fikrim değişir :)
tarafından
Oyle tabi canim Allah herseyin hayırlısıni versin :)
0 oy
tarafından

Ben hâlâ uyutmaya çalışıyorum aşkım :(

tarafından
Bende catladim valla canim uyumak icin can atıyorum suan
tarafından
Attım oyuncakların içine kendimi niye rahatsız ediyorum ki
tarafından
Aynen oyalansın sende uzan biraz :) benimki daha küçük bırakınca hemen sıkılıyor
tarafından
Kaç aylıktı canm uzandım valla 1 saat iyi geldi ağlıyor şuan :)
tarafından
8 ayına yeni girdi canim :)
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Anne olmadığım halde Bi dk bile uyumadım içimde ki sıkıntılardan 
tarafından
Allah yardimcin olsun canim ozel degilse sikintın ne
(3,462 puan) tarafından
Haksızlığa uğramak suçsuz olduğum halde susmak sabaha kadar ağladım gözlerim görmüyo artık
tarafından
Cok üzüldüm ya :( Allah haksızlik edenlere hesabıni sorsun insallah
(3,462 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Bı sikintisimi var acaba gündüz çok uyutuyorum yada aldığı ek gıdayı sindiremiyorda karın ağrısı yaşıyorsa velki 
tarafından
Yeni dogdugundan beri boyle canım ek hidaya baslamadan once
Alistim uykusuzluga ama bazen cok zorlaniyorum.
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bu gece 3-4 saat uyudum ama dün gece aynı idim ustune birde gribim ve regl oldum 
tarafından
Cok zor uykusuzluk. Gecmis olsun canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 740 göst.
+1 oy
24 cevap 657 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde OYolyol (606 puan) tarafından soruldu
0 oy