0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar bana akıl verir misiniz Allah kısmet ederse 5 temmuz görünüyor doğum zamanında gelirse yaz çocuğu olcak ne almayalım ince kalın olarak en çok neye ihtiyacı olur bedenlerini nasıl almayalım bi fikir verin ya ilk hamileliğim ve çevremde çok insan yok hamile fikir alabileceğim annemlerin zamanıda çok eski olduğu için fikir alamıyorum hatırlamıyorda zaten 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde 15 temmuzda olcak doğumum. Bir kaç birşey aldım da eksik var mı diye bilgi edineyim. Burada durayım. 
(27 puan) tarafından
Sen neler aldın tulum aldım 0 3 ay acaba olur mu yenidoğan mı almak lazım
tarafından
Bütün herşeyi ebebekten aldım kalıpları küçük diye büyük beden aldım. Ben 1 tane yeni doğan zıbın aldım 5 tane 0-3 aylık 5 tane de 3-6 aylık zıbın aldım. İki patiksiz tulum aldım büyük veya küçük olduğunda çorapla tam olur diye 0-3 aylık iki tayt iki uzun tşört aldım. Zaten 5li hastane çıkışı da var.
(27 puan) tarafından
Mantıklı canım iyi yapmışsın sağlıkla kucağına alırsın inşallah
tarafından
Amin hepimiz sağlıkla alalım inşallah. Yeni doğan için fazla eşya almayı düşünmüyorum. Zaten derler ya bebeğin giydiği haram yediği helal diye o misal.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hava sıcak olur zaten tek kat giydirirsin bazen zıbın tek giydirirsin 

(27 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabın için peki 0 3 aylık mı lazım ilk etapta
tarafından
Aynen ilk etapta ,0-3 3-6 aldım yenidoğan çok alma hemen büyüyorlar
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Alt üst takımlar zaten uzun oluyor canım. Onları giydirirsin. Altına da sıcaga soğuğa göre uzun ya da kısa kollu zıbın giydirirsin. Temmuz sıcak ay da ama bebekler de hemen üşür. Sağlıkla al kucağına inşallah
(27 puan) tarafından
Amin inşallah canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah. Peki beden olarak ne önerirsin çoğunluk olarak ne beden almalıyım 0 3 aydan çok 3 6 ay mı önerirsin çok çabuk büyüyor deniliyo
(1,381 puan) tarafından
Canım ben kızıma 5 alt üst takım aldım 2 takımı 3lüydü. Şapkası vardı alt pijama ve üst pijama diye . 5 tane de zıbın almıştım kısa kol. 1 tane uzun kol. 3 zıbın . Hepsini civilden almıştım bunlar bana 2 aya kadar yetti. 03 aldım bi kaç tanesini . Bi kaç tanesi de 1-3. Ben öyle büyük dursun istemiyorum bebeğin üstünde. O yüzden tam beden aldım. 2 aydan sonra tekrar 5 takım aldım bu sefer şapkası yoktu. Aileden getiren de oldu öylece çoğaldı.
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Ne kadar yaz bebeği de olsa vücut ısısını koruması gerekiyo.o yüzden ince alt üst takım al bir kaç tane yeni doğan bir kaç tulum al 03 ay 3 6 ay bir kaç yazlık kıyafet al diğerleri kışa gelecek zaten 
(27 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabın için canım
0 oy
tarafından
Benim dogumda 5 temmuz görünüyor şimdilik 1 tane 10 lu 2 tane 5 li takim aldim 0 3 aylik. 2 3 tanede 3 6 aylik aldim. 6 7 tane zıbın aldim sadece. 3 6 aylik almak daha iyi sanırım cunku 2 aylik olunca bile giyemiyor onlari. Daha ihtiyac olur mu bilmiyorum. Herkes üşür uzun al dedi hic kisa kollu filan almadim. Diger battaniye emzik ıvır zıvırlari aldim bide. 
(27 puan) tarafından
Yenidoğan la 0 3 ay arasında çok fark var mı acaba
0 oy
(589 puan) tarafından
Benimde temmuzun ilk haftası ben hepsinden aldım 0 3, 3 6 ay uzun kollu kısa kollu karışık :) ama uzun kollu ağırlıklı aldım 2 hafta sonra da yıkıycam inşallah 
(27 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım aldıklarımı 2 hafta sonra falan yıkarım cevabın için teşekkür ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah
(589 puan) tarafından
Teşekkür ederim sen de sağlıkla kavuş bebeğine

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 262 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.
28 Şubat 2023 Moda kategorisinde Sila_eymen (301 puan) tarafından soruldu
0 oy