0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (2,566 puan) tarafından
Esim asker görev e gitti bende anksiyete ve panik atagim ilerlemisti tek başıma evimde duramadim 

Annemin yanına gitmek istedim oda kardeşimin yanında duruyor neyse 

Geldim tabi kaldığım için yük olmamak için alışveriş e ortak oldum alıyoruz yapıyoruz ertesi güne kalmıyor hiçbirzey kardeşim sabaha kadar girip çıkıp tüketiyor 

Bayramda esim geldi 1500 liralık alışveriş yaptı onuda cogunlungunu kardeşim tüketti yine dolap tam takir kuru bakır kaldı kardeşim kuruş harcamiyor kız arkadaşıyla yiyip geziyor çevre ile gezmeye gidiyolar artık benimde param tükendi 

Zeytin yok sofraya koyacak iki gün önce dedim tinlamadi 

Kendim olsam önemli değil çocuğum bugün neredeyse aç yattı 

Kendime kiziyorum ne var güçlü olsaydın başka annele gibi evinde dursaydin cocugubu sefil ettin çok sinirim bozuldu 

Valla bugün doldursam dolabı on gün gitmiyor sinirom bozuluyor ya sadece 4 kişiyiz annemin maaşını da o aliyo kadına para vermiyor 

Yeni eve çıktım eşya aldım borcum var diyo ama gezmeden de geri kalmiyor

6 Cevaplar

0 oy
(14,120 puan) tarafından
Keşke annede gitmek yerine anneni sana çağirsaydin. Hem ona da değişiklik olurdu hemde mis gibi evinde kalirdin. 
(2,566 puan) tarafından
Çağırdım gelmek istemedi yalnız birakmiykm yeni taşındı eve dedi öyle gelmedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım tedavi ol ilaca başla otur evinde mis gibi bak çocuğuna eşim göreve gidince oğlumla evde tek kalıyoruz istediğim kadar yiyip iciyorum oğluma güzel bakiyorum kimsenin kahrını çekmiyorum ve inan psikolojimin yiprandigi dönemler çok oldu çözümü kolay kendine eziyet etme iyi bir Dr bul git
(2,566 puan) tarafından
Keşke evimden cikmasaydim insanın evi gibisi yok şimdide böyle psikolojim bozuldu çocuk la oynayasim bile gelmedi sabah
tarafından
Don evine keyfine bak canım orada olunca da iyi olmuyor madem psikolojin evinde çocuğun rahat eder en azindan
(2,566 puan) tarafından
Haklısınız şimdi eşimle konustim Haziran 15 kadar idare et dedi kendisi yol parası harcadı ailesine harcama yaptı geldi buraya yaptı şuan gitsek evde bişi yok o yuzden beklmek zorundayım
0 oy
tarafından
Bence evine dön. Annen gelsin gerekirse. İlk günler zor olur belki tek ama sonra inan tek başına kaldığının hazzı hiç birşeyde yok. 1500 liralık alışveriş seni bir çocukla iki ay götürür.
(2,566 puan) tarafından
Esim gitti On gün durdim korkular ataklar gelince canımı aileme attım pişmanım malesef
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Ayy vallaa evde otursan daha iyiymiş
(2,566 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ya çocuğumun vitamin ilaçlarını bu ay alamadım mesela parasizlikta
0 oy
(866 puan) tarafından
Nereye kadar eşin yokken Başka yerde kalabilirsin ki ne olursa olsun insanın evi gibisi yok :) 
(2,566 puan) tarafından
İşte duramadim panik ataktan nefes alamadım mecbur gibi hissettim kendimi o yüzden gittim
Kesinlikle doğru kendi evin gibisi yok
(866 puan) tarafından
Boşuna demiyorlar evlennce doğup buyudügn ev bile misafir oluyorsun diye,, biraz da psikolojik olarak huzursuz olmuşsun ama alışman gerek kendi evnde olsa az az yersn aylarca idare edrsn çocuğun da var madem iyileşmeye bak hemn
(2,566 puan) tarafından
Haziran 15 bir ay var eşimle konustim
0 oy
(589 puan) tarafından
Orası onun evi bir şey diyemezsin sen evine geç annen gelirse onu da götür yanında çok daha rahat edersin 
(2,566 puan) tarafından
Birşey demiyorum da en güzeli kendi evim kendi kendime içerleniyorm sadece

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 137 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 249 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sevimmuhmed (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu