0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar çokta bilgim olmamakla birlikte eşimle gitmek istiyorum hani odaya alinmaz ama kayıtti beklemeydi yanımda olsa iyi olur panik atak var bende heyecan yapıyorum yalnız olamıyorum. 

Ama cebeci tıp almıyomus hastane dışında duracakmis Zübeyde hanım a randevu aldım ona alınıyor mu bilmiyorum. Mamakta oturuyorum çok uzak olmayan hastane öneriniz varmı özel dışında. 

4 Cevaplar

0 oy
(104 puan) tarafından
sehir hastanesine gitme seni rezil ederler bnm.gibi yemekcisinden doktoruna hepsi tavırlı azarlar sekilde konuşuyor 
tarafından
Şehir Hastanesinde sadece doğum zamanı gittim çok çok iyiydi herşey kontrol için zaten gitmem uzak kalıyor ama esiminde hastane içine alınacağı bir yer arıyorum
(267 puan) tarafından
Ben kontrollere gidiyorum inşallah doğumu da şehir hastanesinde yapcam şimdiye kadar hiç ters davranan olmadı. Hatta en son kontrolüm de asistan vardi bana uzan annem şöyle annem dedi durdu çok hoşuma gitti hemşireleri tansiyon ölçerken düşük çıkarsa kahvaltı yapmadınız mi çok düşük biseyler yiyin mutlaka diye öneride bulunuyor çok insancillar.
tarafından
Hâlâ gidiyor musun
Yani peki girişte kayit yaparken vs yanında biri gelirse girebiliyor mu muayene odasina değilde hani kayıt yaparken koridorda falan beklese
(267 puan) tarafından
Kontrol yapılan odaların koridoruna alınmıyor eşler. Zaten randevulu giderseniz bölümün kapısından giriş yapılacak yer çok yakın panik yapılacak bir ortam da yok randevu saati hemen alıyorlar. Hâlâ gidiyorum 17 sine kontrolüm var
-Reklam-
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Zübeyde hanımı önermem doktorlar suratsiz sordugun soruya bile cevap vermeye tenezül etmiyorlar aslaa dedigim hastanedir doğumda kizimin sağ köprücük kemigini kirdilarr orda doğum yapmycaktm cok sancm var diye yakn diye mecbur kaldik yoksaa kesinlikle gitmiycegim bir hastanedir heleki dogumumdan sonra sana tavsiyem beştepedeki sami ulusun ek binasina git
tarafından
Yaa malesef uzak araçla 50 dk
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Gazi üniversitesi hastanesine gittim iyikide gitmişim valla imkanın varsa çok uzak değilsen gitt
tarafından
Uzak malesef
0 oy
(1,034 puan) tarafından
 canım ankara hastanesi yusuf üstün diye bi hoca var ben hep ankara hastanesine giderim dogumum orda oldu gebelik okuluna felan katıldım cok güzel gecti tek odada sancı çektim aynı odada doğum yaptım özel gibiydi hastanenin ici ne eşler giriyor ama muayne yerine almıyorlar hep hamile bayanlar olduğu için rahat etsinler diye bide mamak devlet hastanesi yeni açıldı oraya gidenlerde memnun doktorları demir yolları hastanesinden geliyormuş
tarafından
Yani gebelik için kontrole gideceğim eşim girer mi kayıt vs yapmak için benimle. Geçenlerde biri girmez falan demişti de yoksa yakın oraya gitmek benim için tabiki iyi olur
(1,034 puan) tarafından
Benim gittiğimde daha sıkıydı şimdi sanmıyorum ki hastaneye tek girilsin kapıdan geçerken ayrı ayrı girin kim ne bilecek kız
tarafından
Gebelik yerine ayrı girerken eşim ne diye girecek kız kayıt yaptırcam mi dicek☺️adam hamile mi :Dd
(1,034 puan) tarafından
Kayıtı hastanenin içinde yaptırdım gebelik bölümünde degil kuzum kapının önünde güvenlik kadın giriş kagıdına bakıp odaya yönlendirdi şimdi gebelik bölümü mü veriyor bilemedim 2 ay önce herkes meydanda karışık sıra alınıyordu ben gelirdim kızımı bırakacak birisi olsa sistemler cok basit ama panik atak korkutuyor galiba seni:)
tarafından
Evet maalesef tek yapamıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 220 göst.
+1 oy
3 cevap 298 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 678 göst.
0 oy
4 cevap 623 göst.