0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Kızlar bugün Dr gittim. Rahim kalınlaşması olduğunu söyledi. Ama neye bağlı olduğunu tam anlayamadi. Gebelik testi istedi. Başına gelen var mı yarın test vericem

8 Cevaplar

0 oy
(3,826 puan) tarafından
Benim bir yakınıma demişti doktor onu . Sebebini de şu şekilde söylemiş... o yakınım eşinden uzun zamandır ayrı. Birliktelik olmadığı için rahimde kalınlaşma oluyor diye demiş.  Ondan da test istemiş ama ben eşimden ayrıyım hamile olma ihtimalim hiç yok demiş.  Sebebini bu şekilde açıklamış 
(5,323 puan) tarafından
Benim eşim dibimde :D
(3,826 puan) tarafından
Orasını bilemiyorum öyle demişti de yakınıma;)
-Reklam-
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Kalınlaşma olan yerde kese oluşur eğer gebe isen :) 

Bu ihtimalden dolayı doktor test istemiş Allah gönlüne göre versin demek düşer bize :)
(5,323 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim yorumun için ☺️
0 oy
tarafından
Benim adetime 4 gun vardi ve ilk bebgimi kaybetmistim 7 ay gecri baktim hala sutum geliyor artik dayanamdm doktora gttm sutum geliyor emzirmiyorum dedim dusuk yqpmstm 7 ay oncededim ultrasyonla bakti rahmin kalin gorunuyor hamile olabilirsn dedi test verdedi aman hocam beni umutlandrmayin dedim yapmiyalim dedim yok ver dedi genede verdim betam 43 cikti daha cok yeni hamileydim 
(5,323 puan) tarafından
Anladım canım yarın test vericem bakalım hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Hamilelikten olur diye biliyorum geçen internette okudum bende emar cektirmistim onun sonucunu internette ararken rahim kalinlasmasi gebelik oluşacağı zaman olur yaziyodi
(5,323 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim yorumun icin
0 oy
tarafından
canım gebelik olunca rahim kalınlaşır yumurta tutuna bilsin diye. Bu ihtimali değerlendirmişdir doktor
(5,323 puan) tarafından
Belki de ondandir
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım bende spiral takiliydi. 1 ay süren kanama sonucu doktora gittim muayene etti. Yok artık rahim duvarın çok kalinlasmis hamilelik olabilir dedi. Test yaptı yoktu. Daha sonra spiral çıkarıp parça aldılar rahimden. Spiral çıktıktan sonra kanamam durdu. Ben spiralden kaynaklandığını düşünüyorum. Sonucum da temiz çıkmıştı. Şuan ilaç kullanıyorum 2 ay sonra tekrar gidecem parça alınacak ona göre hormonlu spiral takılacak. Sen neden gittin bir şikayetin mi vardı. Senin ki hamilelikle alakalı olabilir 
(5,323 puan) tarafından
Benim ara ara lekelenme oluyordu ve biraz sancı var gibi oluyordu o yüzden gitmiştim canim
(581 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun kuzum
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Banada doktor rahim duvarın kalınlaşmış dedi test yaptı 35 çıkmıştı değerim gebeydim Baska bi sebebi olabilir mi bilemiyorum doktoruna danış canım
(5,323 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
5 cevap 158 göst.
16 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif Dereci (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nz_00 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sezinn0 (28 puan) tarafından soruldu

379,665 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...