0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Kızlar bugüne kadar hep jiletle temizledim bikini bölgesini ama artık göbeğimden alamıyorum kuaföre gitsem ağda yaptırsam  bebeğe zarar gelir mi  bu arada 26 haftalık hamileyim 

6 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Gelebilir son haftalardasin yaptirma
(1,856 puan) tarafından
Yani tuğ dökücü de ağda da önerilmiyor malesef jilet var sadece
(13,834 puan) tarafından
Oylemiymis ikisinde de hep agdaya gttim kiz
(1,856 puan) tarafından
Yani doğumu tetikleyebilir diye yasak Allah korusun olmamış ya olsa
(680 puan) tarafından
Yalancı doğum sancılarımda başladı o yüzden çok tedirginim göremedim içinde jiletle alırken çok kan akıyor
(1,856 puan) tarafından
Kadınlara özel jiletler var onu al
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hayır hiçbir şey olmaz. İçeriye ne gibi zarar verebilir. Ben 28 haftaya kadar kendim alırdım sonra kuaföre gittim doğuma gitmeden bir gün önce de gittim hiçbir şey olmadı. Ama jiletle aldığınız için ilk alımda canınız çok acıyabilir hazırlıklı olun.
(680 puan) tarafından
Kasılıpta bebeğe bişe olursa diye tedirgin oluyorum yalancı doğum sancılarımda başladı
(2,537 puan) tarafından
Ben doğuma gitmeden önce aldırdım 10 cm açılmam olmasına rağmen doğmadı kızım :) bir şey olmaz kendinizi sıkmayın yeter. Ne kadar acıyabilir ki zaten 5 dk sürecek diye gidin hemen bitiyor zaten.
(680 puan) tarafından
Cesaretimi toplarsam gidecem inşallah:))
0 oy
(252 puan) tarafından
Ben 26 haftalıken agda yaptım kuaföre gidecektim eşim izin vermedi bende eşime yaptırdım kendini kasmazsan ilk başta canın yanabilir ama sonra uyuşuyor benim için kolay oldu 1 saat sürmedi . şimdi doğuma 2 hafta kaldı kasılmalarım çok oluyor oyüzden ağda yapmayacağım eczaneden tüy dökücü Krem aldım onu deniyecegim bakalım o ise yaramazsa ağda yapmaya çalışacağım 
(680 puan) tarafından
Eşim tiksinir bir daha bana yaklaşmazsa die çekiniyorum
(252 puan) tarafından
Valla ben eşimden hiç cekinmiyorum :-))  eşim karnımda ki çatlaklara bile krem sürer ilgilenir bebek gibi bakıyor bana . İlişki sırasında zaten görüyor gizlemenin saklamanın bir manası yok ki. İlk başta bende çekindim ama eşim sen kuaför nasıl mahrem yerini aldirtirsin dedi bana çok kızdı bende sen al dedim valla kuaförden güzel aldı :))
0 oy
(966 puan) tarafından
Ben agda yapamiyorum canm kendim cekemiyorum. Eldivenle yoluyorum tertemiz oluyo kalan tek tukleride makineyle aliyoeum   32 haftalik oldum  doguma yakin yine eldivenle alicam 
0 oy
tarafından
Eşine aldır canım çok zorlanıyorsan ben kendim alıyorum ezbere. Eşim teklif ediyorda henüz o kadar olmadım diye zorlansam da herşeyimi kendim yapıyorym :) 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bisey olmaz ben son aya kadar gittim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 652 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 597 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zümrüşün Annesi (1,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...