0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (2,390 puan) tarafından
Kizlar iyi doktor varmi corluda çocuk doktoru 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Devlet haastanesjnde güler hanımı çok öneriyolar canım.. başka bilmiyorum fazla götürmüyorum ben 
tarafından
O kadar haklısın ki.en son gittim karnını açtı gazı ver dedi ne bı kalp dinleyeyim ne bı başka şeye bakayım yok. Kilosuna da kiyafetleriyle bakti saçma sapan iş yani. Sinir oldum.
Ben zaten vatan da emel hanıma gidiyorum muayene için çok memnunum. Bebeğime verdiğim para gözüme gelmez. Dediğin gibi ilerde kötü olcagina parası neyse verip orada takip ettiriyorum.
Ben hamileyken Yakup doktor yüzünden çok soğudum ordan.
tarafından
He yakup bey yakup recai hiç memnun değiller onlardan ama işte gidiyolar bazıları gene de..

Ayneen emel itişe aklıma bulunsun allahım gerek oldurmasin ama olursa da emele giderim olmadi canım
tarafından
Aynen canım gerek olursa ona git. Ayda bir çağırıyor ama ayriyeten wp tan birşey olunca yaz diyo sağolsun her yazdığımda da anında cevap veriyor. Devlette öyle bir şey mümkün değil
tarafından
Kesinlikle canım

Aaa bak bu iyi ozaman cvp vermesin
tarafından
Çorlu nün neresinde oturuyon canım
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Vatana götürdüm birkaç kez ama doktor ayrılmış sanırım Mehmet Yurdaer Özmen. 
tarafından
Vatan hastanesi süper ya. Valla ben çok memnunum hem hastane şartlarından hem doktor larindan
(13,203 puan) tarafından
Evet Orhan beye doğum yaptım ilgisi de süperdi. Diğer doktorlar da öyle iyi bir hastane
tarafından
Bende Semra hanım da doğum yaptım canım. Çok memnun kaldım
0 oy
tarafından
Devlet hastanesinde iki doktor a gittim hiç bir şey yapmıyorlar. Vatan da emel hanıma gidiyorum kilosundan kulağına herseyine bakıyor. Birşey olunca mesaj atıyorum bilgi alıyoru.. kesinlikle bebeğini vatana götür canım ayda 225 lira verirsin ama bebeğin için değer yani. Devlette kilosuna bile düzgün bakmıyor lar.
(2,390 puan) tarafından
Her muayenede 225 tl mi canim mesela tahlil falan isterlerse onada para aliyolarmi
tarafından
Tahlil hiç yaptırmadık bebek için canım. Ama ayrı bir ücret talep ederler tabi ki
(13,203 puan) tarafından
Evet alıyorlar ayrıca her yerde alırlar özelde
0 oy
(32 puan) tarafından
Reyap hastanesinde Salih Aydın var çok memnunuz biz. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 208 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mervelci (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.