0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (491 puan) tarafından
Benim gibi kac haftadir alerjiden burnu yanan akan tikanan bogazi agriyan sabahlari hastalikli uyanan var mi be zaman gecicek bu hastalik kizlar

10 Cevaplar

0 oy
(4,428 puan) tarafından
Geçmiyor bacım malesef bende öyleyim
(4,428 puan) tarafından
Evet zararlı malesef alerjiksen gitmiyor küçükken çikolata alerjim vardı o kayboldu polen alerjisine çevirdi ilk başta sadece kavak ağaçları rahatsız ediyordu şuan bütün polenler artı toz alerjimde var bitigiz
(491 puan) tarafından
Bahar alerjisi herlde bu saman nezleside diyolar uzun sure gecmiyo çünkü
(4,428 puan) tarafından
Aynen öyle de diyorlar gorumcemde de var onu gene öksürük tutuyor aylarca
(491 puan) tarafından
Oksuruk daha kotu canim Allah sifa versin inşallah
(4,428 puan) tarafından
Aminn cümlemize inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim burnum bugun disari ciktim diye oyle bi kasiniyo akiyo gozlerimde ayni sekilde doktor ilac verdi biraz iyi geliyo en iyisi evde kalmak ya bugun ciktim diye ölüyorum 
(491 puan) tarafından
Evet sip sip akiyo maskenn içinde
İlacin adi ne acaba
tarafından
Biraz bekle aticam benimki cok kasiniyo burnum ve gozum
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Emzirirken ilaçta kullanamıyorum burnumu kesip atasım var 
(491 puan) tarafından
Evet ya kirip atcam diyom bnde:D
(5,704 puan) tarafından
Birde okadar çok alerji yapıyor ki bahar beni nefes darlığı bile oluyor doktorum sadece burun spreyi verdi geceleri 1er fıs sık 4 saat emzirme dedi hiçbi etkisi olmuyorki..
(491 puan) tarafından
Tek burun speyi ise yaramaz ki benim bogazarima da vuruyo yaniyo bogazlarm tozlu bisey gormek isteniyom bugn evdeki halilar gozume batti
(5,704 puan) tarafından
Valla bacım benim heryerime vuruyor geceleri öksürük krizi nefes darlığı gün içinde 283628 kez falan hapşırık ne desen var ama bebeğim daha küçük ve emziriyorum o yüzden ilaç kullanamıyorum evi akşam havalandırıyorum polenlere çok maruz kalmayayım diye
0 oy
(11,217 puan) tarafından
malesef ben. polen alerjim var . ve oldukca doga icinde bir yerde yasiyorum.son 1 haftadr perisanim :/
(491 puan) tarafından
İlac kullaniyo musun canim
(11,217 puan) tarafından
hyr ama bir sprey var rahatlatiomus cok onerdiler onu alcam.
(491 puan) tarafından
Adi ne canim
(11,217 puan) tarafından
ben isvecteyim
(491 puan) tarafından
Anladm canim benim
0 oy
(6,822 puan) tarafından
Şuan o durumdayım inşallah uzun sürmez çok kötü gerçekten. 
(491 puan) tarafından
Gecmiyo ki ilaç icmemiz lazim aljik ilaclari
0 oy
tarafından
Ay kiz beni anlattın öldüm hapşırmaktan 
(491 puan) tarafından
Gecmiyor yawe hapsuu demektn bittim burnumn kenarari yandi dun kizardi  hersene ayni hallerdeyim
tarafından
Malesef cnm geçmiyor benimde 11 aylik bebeyim emziriyorum burnum yara oldu ya nefes alamaz oldum
(491 puan) tarafından
Otrivineden baska bi sprey bana is yaramiyo hamileykenden de tikarnirdi pediatrik olanindan alirdim
0 oy
tarafından
Kendimi bildim bilesi bir çok şeye alerjim var canım. Polene, çileğe, peynire, çikolataya. Diğerlerini yemediğim de sorun yokta polen mevsimi istemsizce etkiliyor. Sürekli bahar bitene kadar burun akıntısı burun tıkanıklığı hapşırıp bildiğin grip gibiyim dışarı fazla çıkmamaya özen gösteriyorum cam kapı fazla açamıyorum. En azından doğuma kadar bu şekil yapsam seneye daha kolay geçer inşallah. 
(491 puan) tarafından
Evdede halim hal degil halsizm uykulu burnum beni bitirdi herseydn nem kapaiyo tikcam deliklrini peceteylen bezdimm  :D
tarafından
Heheheh bazen işe yarıyor ama her hasta olduğumda burnumun içi yanıyor damaklarımaa vuruyor ben de peçete ile burun deliklerimi tıkıyorum bir süre :) :)
(491 puan) tarafından
Kesin sonuc bahar gelince kacmak buralardan  :D
tarafından
Kesinlikle :) :) yaza geri geliriz :)
(491 puan) tarafından
;-) :-D
0 oy
(450 puan) tarafından
Bnde cok kotu durumdayim akerjik rinitim ve asttimim var bide ustune grip oldum 4 gundur resmen eziyet cekiyorum gece tikaniyorum uyuyamiyorum dun gece agladim cok rabbim kimseye vermesin hamilelikte daha kotulesiyor caresine ilactan baska ilacta bile bazen fayda etmiyor doktorum 4 aydan sobra alerjik igneleri var ondan vurduracam onu bekliyorum
(491 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bende doktora gitcm mahfetti beni bu hastalik
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Bende de alerjik bronşit çıktı nefes spreyi kullandım öksürüğüm anca durdu şuan ufak bi tozda dumanda öksürük geliyor ilaçsız geçmiyor galiba:(

(491 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bu oksruruk de bi tuttudu mu fena ediyor.
(1,019 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Polen alerjim var yaa çok kötü oluyor gözlerim bide bahçeli bir evdeyim mahvolurum 

Vücudum çok hassas imitsyona alerjim var 
(491 puan) tarafından
Rabbim saglik sihhat versin ben de bu ay cok kotu oldum gecmiyo da  yapisti kaldi hastalik
tarafından
Cumleten ınşalalh sizede geçmiş olsun
(491 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 281 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (3,973 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
11 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 268 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 197 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,697 soru

11,207,927 cevap

34,512 kullanıcı