0 oy
378 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 3gun geçti adetim   hamileyim galiba ;( nasibi varsa gelir baş göz üstüne ama  kızım küçüktü daha supriz olacak galiba kimseye demedim utancımdan 

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Utanmak neden kocası olan doğurur kime ne 
tarafından
Kazayla oldu galiba tam emin değilim ama
tarafından
Olsun sonuçta evlisin
tarafından
Tabiki de cnm kızım küçük
tarafından
Olsun vardır rabbimin bir bildiği
tarafından
Tabiki de şükürler olsun Rabbim nasip ederse herşey olur .ben kızıma üzüldüm ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korunmuyor musun kac aylık kızın
tarafından
Gerı cekılme mı, bu korunurken hamıle kalma olayını anlayamıyorum ben ya
tarafından
Malesef
(997 puan) tarafından
Gebegzd niye öyle diyon bacım biz de eşim korunuyordu onu kullanmamıza rağmen hamile kaldım hemde tek tüple 3. Yolda Allah ol dedimi herşey le oluyor
tarafından
Ay ne demişim ki, ben cok sukur 2 senedır korunuyorum bişey olmadı yanı ondan dıyorum
(997 puan) tarafından
Bende öyle diyordm insan korunurken nasıl hamile kalirmis diyordum prezervatif kullanırken gebe kaldığımı igrendigim de anladım ki olacağı varsa illaki oluyormuş
0 oy
(490 puan) tarafından
3gun gecebilir test yap yarin netlesir canim
tarafından
Yarın test alırım bakalım
(490 puan) tarafından
Aynn canim soru isareti kalmasin kafanda
tarafından
Yarın alirım eczane hemen kapımda.
(490 puan) tarafından
Bizide haberdar et cnm
tarafından
Olur cnm dua et
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 
tarafından
Amin . :(
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Korunma yönteminiz neydi
tarafından
Eşim korunuyor
(2,448 puan) tarafından
Yani tam güvenli olmuyor maalesef
tarafından
Evet öğrenmiş oldum
0 oy
(2,841 puan) tarafından
Ne utanması canım lütfen öyle düşünme, çocuğun küçük diye bunu diyorsun sanırım emin ol hiç çocuk yapma yıllarca insanlar bunun içinde konuşup yorum yapıyor
tarafından
Haklisn ama ben diyordum 2cocuk yeter li rabbim olmayanlara versin inşallah  :( kızım küçük ve hayat zor olmuş artk
0 oy
(7,659 puan) tarafından

Utanılacak hiçbir durum yok. Yanlış bir şey yapmadın ki sen. Bebeğin küçükse sadece o yüzden suçluluk hissine kapılmışsımdır ama asla öyle olmasın. Sonuçta o da senin çocuğun bu da. Eğer varsa da Rabbimden yoksa da. Ve hamileysen eminim ki sen ikisine de yetecek güçlü bir anne olacaksın. Asla utanma :angel:

tarafından
Teşekkür ederim canım benim çok iyi motive ettim beni.bemde diyorum nasipse varsa gelir ama kızım küçük oğlum da yaramaz ev iş kaynnaa derken düşündürüyor beni herşey
(7,659 puan) tarafından
Şöyle söyleyeyim benim de 4 gün gecikmişti test yaptım yok hastaneye gittim kan verdim yok daha sonra adet oldum. Yani diyorum ya var her şeyde bir hayır. Sağlığın için daha iyi olacak belki hiç bilemezsin. Hayırlısı olsun hakkında inşaAllah ❤️
tarafından
Allah razı olsun canm. Rabbim nasip ederse herşey olur.. baş göz üstüne ama inşallah hasta olurum ya
(7,659 puan) tarafından
Hayırlısı ❤️ hazır değilsen inşaAllah adet olasın diye dua etmek geliyor içimden ☺️
tarafından
Hazır deyil im inanki
0 oy
(597 puan) tarafından
Neden utaniosun ??? 

Oglum 17aykii ve ben 14haftalik hamileyim. Hatta keske oglum yurumeye baslamadan hamile kalsaymisim belki pesinden kosmaudim simdiki gibi veya hastalaninca miz miz olmazdi, su sira hasta ve cok mizmiz ama kucukken anca uyyordu sessiz sakindi
tarafından
Rabbi m yardımcın olsun cnm. Ya bizim taraf biraz tuhaf ve erkendi yanu kızım küçük bilmiyorm duygularım darmadagin
(597 puan) tarafından
Amin cnm. Kimseye kulak asma riski varsa gelir. Bizkm tarafda tuhaf  cnm hatta anneme dun dayimin gelini ,,Senin kucuk kiz yine hamileymis" demis. Annemjn cok zoruna gitmis ,, yinemi? Cokmuda 2.hamile senin yaninda 3tane var aha bak masaAllah. Gorumcende aylardir turkiyede tuo bebek icin tedavi goruyo, burda evini yurdunu birakti gelmio yeterki turkiyede tip daha ilerde orda tedavi olayim diye. Benim 2buyuk kizim 40 yasin ustunde  cocuklari olmuyo bunlari kimsenin gozu gormuyo ama kucuk kizim 2.ye hamile olunca yinemi oluyo"demis. Ben bile takmadim annemin icine oturmus yinemi demeleri
tarafından
Haklisn vallah riski veren Allah nasip te varsa gelir .. hayırlısı diyelim canm bakalım test yapacam
0 oy
(4,391 puan) tarafından
hayırlısı olsun 
tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(564 puan) tarafından
Canım hemen öyle düşünme belki değilsindir ben de 3 gün geciktim dün test yaptım negatif çıktı bugün de adet oldum. Belki senin de öyle olur. 
tarafından
Inşallah öyle olur ya
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kız bunda utanacak ne var 
tarafından
Ne bileyim ya kafayı yedim belki de
0 oy
tarafından
Ooo kankam hayirli olsun:)haberini bekliyoruz :))
tarafından
Kanka ne diyon ya :'(
0 oy
(997 puan) tarafından
Üzülme canım benm de ortanci kızım küçük bende 20 haftalık hamileyim bizde korunuyorduk supriz oldu ama demekki nasip i varmış rabbim nasip ettiyse başım gözüm üstüne de saglickla gelsin inşallah ❤️
tarafından
Bende  öyle diyorum ama kızım küçük hayat zor  dünya kötü ondan ..
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bir hafta olmasını bekle 3 gün çok değil olmazsan test yaparsn hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Bugün yapacm  bakalım cnm
0 oy
tarafından
Cok afedersin canım bi kaza oldumu? 

Hakkinda hayırlısı olsun. Iyi olmus canim oglum 19 aylikken hamile kaldım simdi ikiside beraber büyüyor. Evet zor oluyor ama cokta guzel beraber oynamalarina bakıyorum iyiki diyorum cok şükür 
tarafından
Yok kaza olmadı eşim emin de .benim zaten 2 çocuğum var getirmeyi düşünmüyordum
0 oy
(119,127 puan) tarafından
koz ne utaniyom sabah test yap haber et
tarafından
Bilmiyorm ya :( test yapınca  atarım buraya
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Niye utancan kız rabbim hayırlısını versin benim kaynana 40 yaşında doğurdu kazaya kurban gitti oda 
tarafından
Bilmiyorum ki ya nasip diyelim..kaynanan da maşallah
(2,885 puan) tarafından
He kız rahat duramiyorlar ahahahah
tarafından
Benimkilerde öyle hergun duş alıyorlar
(2,885 puan) tarafından
Ahaha 40 dan sonra bişe oluyor bunlara
tarafından
Sorma kız
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kız bunda utancak ne var rabbim basip etmişsd yapcak bişeyyok oğlumda 16 aylık bende tekrar gebe kalmk için uğraşıyorum ama tık yok sen bi test yap çıkar varsa
tarafından
Evdekiler de benden beklemiyor getirme diyordu hep. 2 çocuk yeter diyor ee kızımda küçük daha ondan ..yine de nasip

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 234 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mustafaemir66 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 246 göst.
0 oy
3 cevap 199 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu

378,275 soru

11,322,150 cevap

34,768 kullanıcı

...