0 oy
93 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (154 puan) tarafından
Günüm var 4 çeşit yapmayı düşünüyorum ne yapıcagıma karar veremedim yapacagım şeyleri de gündeki arkadaşlarım yapmış sizce degişik tarifler güzel salata tatlı kurabiye bide börek salata da makarna salatası ve patates salatası kısır bunlar olmaz yapılmış başka önereceginiz şeyler neler 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,366 puan) tarafından
Ay Vala bu devirde insana misafir bile agirlayamiyor hersey ateş pahasii
(154 puan) tarafından
Valla öyle ama ne yapayım mecbur hepsi 5 6 çeşit yapmış ben yine 4 çeşit yapıcam yeterli
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Tavuklu börek

Mercimek köfte yada mantı Rus salatasi

Hashasli açma

İçli köfte olur 

Vs aklıma bunlar geldi :)
(154 puan) tarafından
İçli köfte ve rus salatası olabilir
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Gecenlerde komsum yogurtlu nohut salatasi yapmış  üstüne  de eriste kızartmış kavurarak ve uzerini kaplamış  onunla hem herkese cok degisik geldi hem de bayildi millet lezzetine  tavsiye ederim. Börülce  salatası  da güzel  olur. 
(154 puan) tarafından
Aaa bakayım ben bi ilk defa sende duydum sagol canım
(3,903 puan) tarafından
Tatli da gekin pastası  kibris tatlısı şekerpare olabilir
0 oy
tarafından
En güzel biz gün yapmıştık baktık gün yapıyoruz zaten verilen paradan fazlasi pasta bireye gidiyor en iyi bir kişi toplasın o sırası gelene versin yaptık çok iyi oldu 
(154 puan) tarafından
Bizimkiler kabul etmedi malesef
tarafından
Bizdende bir iki bozuk attılar ama olsun ... O zaman 200 lirasına girmiştik marketten cikiyorduk 300 liraya bide yabancılarda vardı o yüzden öyle yapmistik yemeksiz caysiz .... Şimdi bitirdik günü falan kalmadı ... Eşimden her ay alıyorum gün parası diye üstünede ben koyuyorum gram alıyorum böyle kafam rahat kendimde birikiyor param
0 oy
tarafından
Ben gunlerde ev sahibine yuklenilmesinden yana degilim her gelen bi cesit yapsa evsahibide bi cesit yapsa bide cay birsuru olur 
(154 puan) tarafından
Öyle güzel zaten ama kabul etmediler malesef
tarafından
Cok sacma biriken paranin bi kismida masrafa gidiyo ne anladim bu isten :)
(154 puan) tarafından
Öyle zaten birşey olmaz zaten biz sadece beraber olalım dedik
0 oy
(866 puan) tarafından
Bizde mahallede komşularla güne girdik, eve gitme yok bizde para dönüyor 100 tlsine girdik, bir kişi topluyor sırası gelene veriyorlar, cidden zaman çok zor misafir ağırlamak içn 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (152 puan) tarafından soruldu