+20 oy
1,568 göst.
Diğer kategorisinde (1,837 puan) tarafından
tarafından kapalı
Burda bir kaç kişi var. Bir elin parmağını geçmezler. Sanki site sahibi, sanki küçük dağları onlar yarattı. Sanki tüm üyeler durmuş o bir kısım kişiyi kıskanıyor, tüm hayatları onlar olmuş. Arkadaşlar kendinizi bu kadar yüksek görmeyin ya. Kimsenin kimseden üstün olduğu yok. Yani ne bu afra tafralar. Peygamber Tohumu falan mısınız? Ne bu ego. Kimsenin bu platform dışında sizleri hatirladigi aklına getirip düşündüğü falan yok. Şuraya girip iki kafa dağıtıyoruz onda da böyleleri yüzünden ağız tadimiz kaçıyor yahu. 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

38 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Yeniyim son günlerde çok buna benzer postalar oluyor kavgalar.. Yine ne kaçırmışım :)) Niye o kadar takıyorsunuz ki bide isimleri nasıl aklınızda tutuyorsunuz ben sadece attığı yorumu görüyor isme bile bakmıyorum :D Vala instagramda kullanıyorum buda Twitter da ama asla oradakiler için yormam kendimi. Yani burdakiler için ne diye stres yapıyorsunuz ki gerçek hayatta yoklar ki :D bide öyleleri ahkam kesenler gerçek hayatta pasif olanlardır bence 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynn haklısın kendini bı nimetten saniyolar++++verdm ana kiz
0 oy
tarafından
Bu arada 2. Uyarıyı ben werdim canım haberin olsun:)) 
tarafından
Konu ne biliyor musun
(1,837 puan) tarafından
Ne için verdin peki? Rahatsız olduğum konuyu dile getirdim. Hakaret yok küfür yok
(2,866 puan) tarafından
Peki neden verdin merak ettiğim için soruyorum post sahibi aşırı haklı bu arada:))
tarafından
Boş yere birbirinizi kırmayın diye verdim kötü niyetle değil emin ol olayı bilmiyorum ama gerek yok şu 3 günlük dünya da
(1,837 puan) tarafından
Kimse kimseyi kırmadı yorumlarda kavga vs yok. Uyarı keyfi verilmiş bir sey. Neyse iyi günler size
0 oy
tarafından
Canım canın özelden dedikodu yapmak mı istedi bir kişi var biraz yüksek puanlı ama her yorumunda muhalefet değişik biri o hariç ben demirbaş sananlara hiç denkgelmedim. Sevilen bir kaç kişi var onlar da seven arkadaşlar ile birlikte takılıyorlar bu niye rahatsız ediyor uğraşmayın insanlarla. Benim de var bir kaç tane çok çok sevdiğim sevemez miyiz yani konuşamaz miyiz?
tarafından
Vuslatçım değişik biri dedikodu olmasın ya boş ver ama her yorumu laf sokmaca aşırı dik biri dalga geçip duruyor insanlarla bu ara görmedim ama onu değişik biri
tarafından
Anladım kuzum o zaman hiç muhatap olmamak lazım
(1,837 puan) tarafından
Özelden dedi kodu hiç yapmadım bu uygulamayı actigimdan beri yapmam da. Ben neysem oyum. Sevmediğim kişi şuraya yorum yapsın rahatsız oluyorum derim direk zaten canım. Ama senin böyle yazman yanlış oldu. Çünkü ben kimse birbirini sevmesin demedim. Kendini yüksek görmesinler diyorum
tarafından
Gamzeee haklıııı soyleyeyımmm eger burdakılerın agzının payını bırkere vermezsen kafana cıkıyolar
tarafından
Kim kizzz
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım haklı olduğun yerler var ama bazı insanlarda öyle bir post açıyor ki linclik postlar. az önce bile biri post açmış insanlar düğünde abiye giyniyor makyaj yapıyor diye laf söylüyor bide verdiği paraları bile hesaplıyor. bazı insanlar haddini bilmeli kimsenin yaşam tarzı kimseyi ilgilendirmez bunun cevabını vermek linclemekse eğer çok linçlenirler.
(1,837 puan) tarafından
Onlar ayrı canım. Mesela kız kendini savunamiyor belli ki pasif bir karakter bunlar sürü halinde linç edip kızı ezikleyerek konuşuyor ama haksizlar. Buna dayanamıyorum
0 oy
(150 puan) tarafından
herşeye okeyde peygamrber tohumu ne demek tobe haşa 
(1,837 puan) tarafından
Tohum bizim oralarda soyu anlamında kullanılır. Yanlış bir şey değil yani. Hani Peygamber efendimizin soyundan olanlara bir saygı duyulur ya o manada canım
0 oy
tarafından
Ayy benim de var ikitane yani. Dönüp selam veerilmeyecek insanlar burda . Konuşuyorda konuşuyor bakalım 
(1,837 puan) tarafından
Çok ego kasiyorlar yazık o kafalarına
tarafından
Ne diyim
tarafından
Kim asko özelden yazsana sjjs
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Aman boşversene canım takılmaya değmez
(1,837 puan) tarafından
İki keyfimiz var kaçırıp duruyorlar ksjsjsjshs
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Aynen birtanesi var benimde sinirimi bozuyor k ile başlıyor. Boş boş yorumlar yapıyor:)
(2,360 puan) tarafından
Hahaaa:)) en gıcık aldığımı yazdım.
(12,498 puan) tarafından
Yorumlara bakayım hele k ile başlayan kimler var sjsjsjsj aklıma ilk biri geldi ama niyse ;)
(2,360 puan) tarafından
Hahaaa:)))))) bakbak bulursun belki bende bakayım
tarafından
Ulaaaa benmiyim yoksa döndüm baktım da bir ben birde Kukuli var sjsj ☹️
tarafından
Ama ben kendi hlimdeyim
0 oy
tarafından
Bunlardan ikisi hemen uyarı vermiş postuna:))
(1,837 puan) tarafından
Ya kendilerini iyi biliyorlar işte sksjjsjs
0 oy
(3,259 puan) tarafından
O ki bu kadar yazdın isim de verseydin 
0 oy
tarafından
Aynen gerçekten ben de buraya uzun süredir üyeyim ama hiç buralar benim havalarına girmiyorum kendini bişey sananlar var 
tarafından
Eskiden buralar hep dutluktu be yıldızım benim annanemin annaneside uyeydi ☺️☺️☺️
tarafından
Hahhaaa Alllahim yaaa aynen öyle  canımın içi millet bir garip ☺️☺️❤️❤️
0 oy
(322 puan) tarafından
Ben gebe bölümündeydim. Kavga gürültü hakaret. Bir iki kişinin yorumlarıma dadanmasından sonra tam kapatacaktım ki tesadüfen burayı keşfettim. 3 ay üye olmadan sadece soruları yorumları okudum. Gebe bölümüne göre cok daha eğlenceli geldi bana burası ve tartışma falan yoktu hoşuma gitti. Ama son zamanlarda çok denk geliyorum böyle gerginliklere. Şükür başıma gelmiyor da haksızlığa gelebilen bir yapım yok kime yapılırsa yapılsın. Bazıları uygulamanın sahibi gibi davranıyor. Söyledigin herseye katılıyorum canım ağzına sağlık. Yakında bu uygulamayı tamamen sileceğim.
(1,837 puan) tarafından
Anam ben 2020 temmuzda buldum burayı. Sinir oldum sildim sonra geri üye oldum. Ama hiç eski tadı yok herkes kendini yüksek görüyor
(322 puan) tarafından
Cok haklısın canım.
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Keşke üstü kapalı yazmak yerine isim verseydin biz burda neler gördük neler kac kisi mahkemelik oldu gitti . Milletin a dediğine uyari b dediğine linç geliyo didik didik geçmişini araştırıyorlar. Tabi eski kullanicilar arasında bi muhabbet olcak hergün giriyolar buraya konuştuğu insanlar oluyo 

Haa birbirini küçük gören insanlar konusunda haklısın onlarin yaptığı yanlış
(1,988 puan) tarafından
Birbirine ana avrat söven mi dersin fotoğraflarını baska yerde yayinlayan mi dersin tiktoka düşen mi dersin
İnsanlar kötü fesat çekemediginin peşine düşüp açık arıyo hepimiz kuluz hatamız olcak
(1,837 puan) tarafından
Heh işte bunu diyorum. Ses cikartmadikca tepeye cikiyorlar
(1,988 puan) tarafından
He bide uyarının birini de ben verdim sonra yorumlarini okuyunca geri çektim farklı bı amaçla post açtın sandım
(1,837 puan) tarafından
Diğer verende keyfi vermiş birde hata mı ettim uyarı vererek yazmış sjsjsjjs el deliye ben akilliya hasret anacim
tarafından
Sözde benide mahkemelik ediyorlardı shsj
0 oy
(8,003 puan) tarafından
Çok haklısın bir atarlı giderliler
0 oy
(752 puan) tarafından

Çok çok haklısın kuzum bende senin düşüncen deyim herkes kafasına göre uyarı veriyor puanları yüksek diye. Benim anlamadığım su bu editör olsun admin olsun nasıl admin oldular otomatik yüksek puanlı olani mi yapıyor sistem yoksa bu uygulamayı onlar mı kurdular kafamda deli sorular geçen. Bunu düşündüm benim puanım da o kadar yüksek olsa editör neyim  olur muyum ki diye :D

(1,837 puan) tarafından
Admin sayfanın sahibi canım :)
(752 puan) tarafından
Bu uygulama yi o kurdu yani bende puan yüksek olunca otomatik oldu diyordum editör modutor de mi otamatik oluyor cozemedim valla :)
0 oy
(27,452 puan) tarafından

Sjsjja onlara kimse söz geçirmiyor işte ego tavan ahahahha

0 oy
(1,453 puan) tarafından
Valla merak ettim keşke isim verseydin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 650 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 438 göst.