0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,484 puan) tarafından
Kızlar 6 yaşında oğlum var bugünden beri kulak ağrısı var ne iyi gelir evde yapabileceğim bişey var mı yoksa doktor yolu gözüktü yine dün gittik daha doktora biseyi yoktu 

6 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Önce sağlık ocağına götür bişeyi yok derse yeldir o zaman, emziren biri varsa kaç damla sütünü koy içine yada hakiki zeytin yağı. Ben bebeğime sütümü koymuştum geçmiş olsun
(1,484 puan) tarafından
Bebeğim var 4 aylık emziriyorum ☺️
(308 puan) tarafından
İyi işte canım inan zararı yok eskilerde hep yapardı ve bende bebeğim küçüktü ona sütümü verdim annem tuz atmıştı Bi iki tane. Ama sen tuz atma istersen bilemem. Yinede sen bilirsin canım iyi gelmişti benim bebeğime de
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Ben kantaron yağı damlattim bı damla geçti canım üstüne uyudu hatta 
0 oy
(48 puan) tarafından
Elmayi rendele suyunu çıkar ılık et köy anında keser 
0 oy
tarafından
Kulak pamuğunu elma sirkesine islat sil bir kere. soğuk olmasın sonra. en iyisi akşam yap uyusun.
0 oy
tarafından
Eltimin oğlunun kulağı ağrıyordu bir damla benim sütümden koymuştu ilkel bir yöntem ama bir damladan bı şey olmaz herhalde bir dene varsa sütun 
0 oy
(419 puan) tarafından
Bebeğin varsa sütun vardır sağ bir kaç damla köy hemn kesilir vede en sağlıklısı sütun yoksa yakınında Bebek emziren birinden iste

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 124 göst.
0 oy
3 cevap 84 göst.

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...